Yeni CEOtudent’tan Merhaba!

Merhaba!
CEOtudent olarak tam 2 yıldır harika bir ekiple birlikte takipçilerimiz için fayda, ilham ve başarı odaklı içerikler üretiyoruz.
Bu 2 yıllık sürede milyonlarca ziyaretçimiz, binlerce içeriğimiz, yüzlerce teşekkür mesajımız, onlarca toplantımız ve sayamayacağımız kadar çok destekçimiz oldu. Ziyaretçilerimizin en büyük isteği, aldıkları ilhamdan yola çıkarak ilham odaklı yeni içerikler üretebilmek oldu. Minnetle ve mutlulukla karşıladığımız bu vefa dolu istek, zihnimizde parlak bir ışık yaktı!
Bizim için rüya gibi geçen 2 yılımızı, aylardır üzerine çalıştığımız ve CEOtudent’ta fayda, başarı ve ilham odaklı içerik üretmek isteyen herkesin kendisini her köşesinde özgür hissedebileceği bir platform haline getirerek taçlandırdık.
Bir an önce profilinizi oluşturup, ilgi duyduğunuz kategorileri keşfetmeye başlayabilir, sevdiğiniz içerik üreticilerini takip edebilirsiniz.
Hala üzerinde çalışmalarımızı sürdürdüğümüz CEOtudent’ın gelişim ve değişim aşamasında bizlere yardımcı olmak isterseniz, “Görüş Bildir” butonuna tıklayabilirsiniz.
İlhamla kalın.
Kategoriler: Uncategorized @tr

Yorumlar (0) Yorum Yap

/