Yeni CEOtudent’tan Merhaba!

CEOtudent

CEOtudent

CEOtudent

5 Haziran 2017

Merhaba!
CEOtudent olarak tam 2 yıldır harika bir ekiple birlikte takipçilerimiz için fayda, ilham ve başarı odaklı içerikler üretiyoruz.
Bu 2 yıllık sürede milyonlarca ziyaretçimiz, binlerce içeriğimiz, yüzlerce teşekkür mesajımız, onlarca toplantımız ve sayamayacağımız kadar çok destekçimiz oldu. Ziyaretçilerimizin en büyük isteği, aldıkları ilhamdan yola çıkarak ilham odaklı yeni içerikler üretebilmek oldu. Minnetle ve mutlulukla karşıladığımız bu vefa dolu istek, zihnimizde parlak bir ışık yaktı!
Bizim için rüya gibi geçen 2 yılımızı, aylardır üzerine çalıştığımız ve CEOtudent’ta fayda, başarı ve ilham odaklı içerik üretmek isteyen herkesin kendisini her köşesinde özgür hissedebileceği bir platform haline getirerek taçlandırdık.
Bir an önce profilinizi oluşturup, ilgi duyduğunuz kategorileri keşfetmeye başlayabilir, sevdiğiniz içerik üreticilerini takip edebilirsiniz.
Hala üzerinde çalışmalarımızı sürdürdüğümüz CEOtudent’ın gelişim ve değişim aşamasında bizlere yardımcı olmak isterseniz, “Görüş Bildir” butonuna tıklayabilirsiniz.
İlhamla kalın.
Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (1) Yorum Yap

[…] girişimciler ve girişimci adayları için ilham verici içerikleri üreten CEOtudent, artık kullanıcılarına da içerik üretme şansı tanıyor. Platform, kitle kaynaklı yapıya […]