l Yatırımcılara Projenizle Ulaşın: Fikir Atölye! - CEOtudent

Yatırımcılara projenizle ulaşın: Fikir Atölye!

Minorpreneurs

Minorpreneurs

Minorpreneurs çocuk ve gençleri girişimci olarak yetiştirerek onlarla dünyayı değiştirir.

Son zamanlarda ülkemizde girişimlere verilen değer ve destek artmaya başladı. İşte girişiminize yatırım bulmanızı kolaylaştıran yeni bir platform! Fikir Atölye.

Yatırımcılara projenizle ulaşın: Fikir Atölye! 1
17 yaşında gelecek vadeden girişimci ödülüne sahip Alp Can Basmacı tarafından kurulan FikirAtölye, kısa sürede güzel ilerleme kaydetti. Şimdilik bünyesindeki 10’dan fazla şirket ile çalışmalara devam ediyor. Ayrıca şimdiden iki tane FikirAtölye projesinin yatırım alma sürecinde olduğunu belirtelim.

Yatırımcılara projenizle ulaşın: Fikir Atölye! 2
FikirAtölye girişiminize mümkün olan en hızlı ve kolay şekilde yatırım bulmanız için çalışıyor. Sisteme üye olduktan sonra oluşturduğunuz basit bir proje sunumu sayesinde platformda bulunan yatırımcılara ulaşabiliyorsunuz. FikirAtölye’nin bilinen yatırımcıların yanında farklı sektörlerdeki güçlü şirketlere de ulaşılmasını sağlıyor olmasını büyük bir avantaj olarak gören kurucu Alp Can Basmacı “Artık her sektörden şirket yatırım yapmak, destek olmak için proje arıyor. Biz de bu şirketleri sizin için tespit edip, kolaylıkla ulaşılabilir hale getiriyoruz.” Diyor. Bunun yanında üyelerin ücretsiz olarak danışıp, tecrübe ve birikimlerinden faydalanabileceği Danışman Kurulu da mevcut. 

Yatırımcılara projenizle ulaşın: Fikir Atölye! 3
Genç yaşta Türkiye’nin girişimcilik ekosistemine katkı sağlayabilmek için çalışan Alp Can Basmacı ’ya ve FikirAtölye ’ye başarılar dileriz. O zaman sizi fikirlerinizi özgür bırakmaya davet ediyoruz! www.fikiratolye.com
Yatırımcılara projenizle ulaşın: Fikir Atölye! 4
Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/