Brand Week Istanbul 5-9 Kasım 2018 tarihleri arasında Zorlu PSM'de!
17 Ekim 2018
Yaratıcılıkla İlgilenen Gençlerin Kaçırmaması Gereken Bir Deneyim: Brand Week İstanbul
İyi fikirler asla sınır tanımaz. Tüm imkansızlıkları, haklarında yapılan olumsuz eleştirileri yıkarak gerçeğe dönüşür ve dünyanın gidişatını değiştirirler. Günümüze yön veren yenilikler, bu fikirlerin birer sonucu. Ortaya çıktıklarında birçok kişinin anlamadığı, küçümsediği bu fikirler, yılın en büyük yaratıcı buluşması Brand Week Istanbul’da sahnede olacak!
MediaCat ekibinin 1992 yılından bu yana biriktirdiği tecrübesiyle şekillenen Brand Week Istanbul, bu sene 6’ncı kez gerçekleşecek. Önceki senelerde, birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu ve katılımcılara ilham dolu günler yaşatan etkinlik, bu sene de yılın en ilham verici haftası olacak. Geçtiğimiz sene 28 bini aşan katılımcı sayısıyla yıla damga vuran organizasyon, 5 - 9 Kasım tarihleri arasında Zorlu PSM’de gerçekleşecek.
Brand Week Istanbul; yaratıcı alanlarda çalışan profesyonellerin, akademisyenlerin ve bu alana ilgi duyan öğrencilerin buluşma noktası olacak. Sektörde önemli isimler, gençlere tecrübelerini aktarırken yaratıcılık hakkında önemli ipuçları verecek ve fikirlerin, sınırları nasıl aşması gerektiğini anlatacaklar.

İşte Bu Yıl Brand Week Istanbul’da İlham Verecek İsimler

Bu sene ilham verici konuşmalarıyla Brand Week Istanbul sahnesinde, The Walt Disney’den yönetmen Eric Goldberg, Ogilvy Noor’un Başkan Yardımcısı Shelina Janmohamed, Burger King CMO’su Marcelo Pascoa, Anomally COO’su Karina Wilsher, tasarım alanında lider R/GA London’dan Yönetici Kreatif Direktör Lucio Rufo ve daha nice dünyaca ünlü isim yer alacak. Birçok markadan yöneticilerin yanı sıra, Facebook’tan da üst düzey isimler, Brand Week Istanbul’da olacak. Yaratıcılığın mutfağı olan ajanslardan da hem yurt içinden hem de yurt dışından önemli temsilciler ilham verecek.
Brand Week Istanbul’da ayrıca birbirinden ünlü reklamcıların, gençlerle bir araya geleceği Portfolyo Buluşmaları da gerçekleşecek. 40 tasarım bölümü öğrencisi ve junior art director, yaptıklarını doğrudan sektörün önemli isimlerine sunma fırsatı bulacaklar.
20 Ekim’e kadar başvuruların alındığı bu fırsatı kaçırmamak için buradan⇗ bilgi alabilir, başvurunu gerçekleştirebilirsin.

Üniversite ve yüksek lisans öğrencilerinin önemli dersler elde edebilecekleri Brand Week Istanbul, öğrenciler için avantajlı bir kampanya yürütüyor. Biletini, BKM Express ile alan öğrenciler, 225 TL yerine 150 TL ile kombine sahibi olabilecekler. Aynı anda birden fazla sahnede konuşmaların olacağı etkinlikte sahne alacak isimleri buradan⇗ öğrenebilirsin.

Yılın en ilham verici haftasında sen de yerini almak istiyorsan hemen biletini hemen al! Detaylı bilgiye buradan⇗ ulaşabilirsiniz.

2
Bizi Facebook'tan takip edin.

arrow_upward