Yalnız Pokemon Avlamaya Son!

Çağatay Gültekin

Çağatay Gültekin

CEOtudent - reklamcı kafası

Geçtiğimiz yazılarımızda Pokémon GO’nun rekora koştuğundan bahsetmiştik. Bu sefer, Pokemon GO, yepyeni bir çılgınlığa adım adım gidiyor. Artık yalnız Pokemon avlamayın diye yepyeni bir platform var: PokeDates!

PokeDates’in sitesine (henüz yayında değil, yakında açılması bekleniyor) girdikten sonra üye oluyorsunuz. Buluşmak/tanışmak istediğiniz kişi hakkında sorulan soruları cevapladıktan sonra ne zaman Pokemon avlamak için müsaitsiniz diye bir takvim dolduruyorsunuz. PokeDates, çiftleri seçtikten sonra onlara birlikte Pokemon avlayabilmeleri için bir zaman ve mekan (Pokestopların veya gym’lerin yakını) söylüyor. Buradan sonrası artık çiftlere kalıyor.

PokeDates’i ortaya çıkaran Project Fixup aslında yeni bir buluşma sitesi değil. 2012’den beri Fixup’lar (ayarlamalar) yapıyor. Fixup’ların esas önemli farkı ise ayarlamalar el ile yapılıyor. Yani, sizin kiminle tanışacağınıza bilgisayar algoritmaları değil, bireyler karar veriyor. Aynı sistem, PokeDates’te de uygulanacak. Tarafların takımlarına (Team Instinct, Valor veya Mystic) olmalarına bakılmadan ilgi alanlarıyla doğrultulu eşleşmeler yapılıyor.

Sitenin muhtemel halinin bir görüntüsü:pokedates sitePokeDates’e üye olmak ücretsiz. Hatta, ilk eşleşme de (POKEDATES2016 koduyla) ücretsiz. Bundan sonraki her eşleşme ise 20 $ tutarında olacak.

Project Fixup’ın Chief Fixup Officer’ı Dank Korenevsky PokeDates’in, insanların eşlerini bulmalarına yardımcı olacağını belirtiyor. Korenevsky, “PokeDates ve Project Fixup, insanları, çevrimiçi flört döneminden çevrimdışı flört dönemine geri döndürecek” diyerek PokeDates’e inancını gösteriyor. İnsanların akıllı telefonlarında oyun oynarken ne kadar çevrimdışı flört edebileceği ise akıllara takılan bir soru.poke

Kim bilir kendi Ash’inizi ya da Misty’nizi PokeDates sayesinde bulabilirsiniz!

Kaynak.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Yorumlar (0) Yorum Yap

/