WooCommerce Yurtiçi Kargo Entegrasyonu

Küreselleşmenin etkisiyle yeni dünya anlayışı bir çok sektörü etkiledi. Dünya savaşları sonrası her alanda artan endüstriyelleşme ivmesi günümüzde farklı bir noktada. İnternet’in her alana nüfuz etmesi, insanların internet kullanımının artması bir çok ihtiyaç doğurdu. 

Son elli senede farklı mühendislik dalları daha küçük parçalara bölündü. Bundaki amaç her alanın daha küçük bir parçaya ayrılması ve bir armoni yaratmaktı. Bilgisayar mühendisliği daha farklı alanlarda yer aldığı için artık daha kaliteli yazılımlar daha kısa sürede yazılabiliyor. 
Son on senede ise işler daha da farklılaştı. Artık bir çok meslek yok olma tehlikesi içerisinde. Fakat kargo sektörü dünya sınırlarını kaldırarak insanları birbirlerine yakınlaştırmakta. Bu gün Avrupa tabanlı bir kargo şirketi size Avrupa ürünlerini getiriyor. Yurtiçi Kargo ise kalitesinin yanında, bazı ihtiyaçlar doğdu ve özel yazılım şirketleri bu konudaki çözümlerini geliştirmeye başladılar.

WooCommerce Yurtiçi Kargo Entegrasyonu, bir Türk yazılım şirketi olan Intense’in yeni bir projesi. Bu entegrasyon sayesinde artık daha hızlı, daha güvenilir ve kontrol edilebilir kargolar gerçekleştiriliyor. Entegrasyon kargolamayı ve takibini kolaylaştıran bir çok özellik içermektedir. 

WooCommerce Yurtiçi Kargo Entegrasyonu Ne Gibi Yenilikler Getiriyor ?
Günümüzde büyük şirketler artık daha fazla tasarruf etmek istiyor. Bunun yanında müşteri memnuniyetini de gözetmekte. Kazan kazan mantığı ticaretin her safhasına nüfuz etmiş bir durumda.  
Geçmişte insanlar kargo gönderip alırlarken bir çok sorun yaşarlardı. Bu sorun sadece şahısların sorunu olurdu. Artık WooCommerce Yurtiçi Entegrasyonu eklentisi ile bu sorunlardan kurtulmak ve anlık takip yapmak mümkün.

Bu entegrasyon gönderilen siparişin müşteriye ulaşma anına kadar bilgi vermektedir. Artık hayal edilenin ötesine geçilmiş durumda. Entegrasyon sayesinde kargo barkodları oluşturulabiliyor. Kargonun çıkışından önce kargonun iptali de sağlanabiliyor. Woocommerce yurtiçi kargo entegrasyonu eklentisini incelemek ve detaylarına göz atmak için şuraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Kültür

Yorumlar (0) Yorum Yap

/