90 Saniyelik Aşırı İyi Hissettiren Bir Video: Her Şeyi Bir Kenara Bırakıp Okyanusu İçinize Çekin

Popüleksi

Popüleksi

gündemsel konuları özetliyorum

18 Aralık 2019

Haftayı ortasındayken, tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atabilmeniz için birkaç dakikalığına işlerinize ara verip bizimle birlikte nefes egzersizine katılmanızı istiyoruz.

Greenpeace’in “Nefes alabileceğimiz bir dünya” kampanyası için hazırlanan videoda; oksijen üreticisi olmanın yanı sıra, karbondioksit emisyonu da yapan okyanusların gerekliliği konusuna dikkat çekiliyor. Kampanyanın mottosu da “video kendisi için konuşuyor” şeklinde sunuluyor.

Videoyu izlerken, dış dünyadan tamamen soyutlanarak derin bir nefes alın ve doğanın büyüsüne kendinizi bırakın. Bu birkaç dakikalık aranın, manevi olarak sizi ne kadar rahatlatacağını ve odaklanmanız konusunda güç vereceğini hissedeceksiniz.


2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo

Pandemi ile ticaretten eğitime, içerikten sosyal yaşama kadar her noktada dünyanın dijitalleşmesi giderek hızlandı. Dolayısıyla sosyal medyada büyük kitlelere ulaşmak hem m...

2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo 2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo

Yorumlar (1) Yorum Yap

Marisa ÇET

Işıklar kapalı, elimde bitki çayı, gözlerim ekrana kilitli.. Mükemmeldi ya.

/