Vakıfbank Atm Günlük Para Çekme Limiti 2019

Bankacılık alanında işçi gücünün giderek azalması ATM’lerin önemini daha da arttırdı. Eskiden basit bir para çekme işlemi için bile saatlerce şubelerde sıra bekliyorduk. Artık ATM’ler sayesinde en basit işlemlerimizi bile zaman kaybetmeden, çok kısa sürelerde yapabiliyoruz. Lakin, uzun süredir hayatımızda olan ATM’lerden yaptığımız pek çok işlemi bilinçsizce yapıyoruz. Bizler de bugün ATM’lerden para çekme konusuna değinerek, daha bilinçli ve hızlı bir şekilde işlem yapmanıza olanak sağlamak istedik. Vakıfbank atm para çekme limiti ne kadar ve günün hangi saatlerinde yapılır gibi soruları merak ediyorsanız, haberimizi okuyarak cevap bulabilirsiniz.

VAKIFBANK GÜNLÜK PARA ÇEKME LİMİTİ

Vakıfbank’ın ülke genelinde 4 bine yakın ATM’sinde yakşalık olarak 70’e yakın işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. ATM’lerden meb ödemeleri, vergi ödemeleri, para yatırma, para çekme, kredi başvurusu, şifre alma ve bloke kaldırma gibi çeşitli işlemleri yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat kullanabileceğiniz ATM’ler sayesinde, zaman kazanabilirsiniz. Söz konusu ATM’lerden yapılan işlemler olunca yazımızın devamında, para çekme limitlerine ulaşabilirsiniz. Şubelerde sıra beklemeden çok kolay şekilde halledebileceğiniz para çekme işlemi için her banka belirli bir limit belirlemektedir. Bizler de, Türkiye’de faaliyet gösteren bankaların ATM’lerinden yapılan para çekme işlemi için limit tutarlarını paylaşıyoruz. Aşağıdaki tablomuzda Vakıfbank ATM’lerinden atm para çekme limiti 2019 güncel verilerine ulaşabilirsiniz. ATM’den yapılan diğer işlemlerin ücret bilgilerine ise, bankanın İnternet adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Peki, Vakıfbank ATM’lerinden günlük para çekme limiti ne kadar? İşte, cevabı.

İŞLEM ADI

ALT TUTAR

ÜST TUTAR

İŞLEM SAATİ

PARA ÇEKME

10 TL

1.500 TL

7/24

Tablo oluşturarak, Vakıfbank ATM’lerinden yapacağınız para çekme işlem limitlerini paylaştık. Günün her saati, 1.500 Türk Lirasına kadar nakit çekebilirsiniz. Üst limitten daha fazla nakit ihtiyacınız var ise, Vakıfbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle, çekeceğiniz ek tutar için yüzde kaç komisyon alınacağı, ne kadar ek limit verileceğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu haberimizle sizlerle, Vakıfbank para çekme limitlerini paylaştık. Diğer bankaların limit bilgilerine, paylaşmış olduğumuz önceki haberlerden ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki bilgilerimiz ile siz de Vakıfbank para çekme limiti 2019 yılında ne olduğunu öğrenebilir ve atm cihazlarından limit dahilinde para çekebilirsiniz.

Kategoriler: Alıntılar

Yorumlar (0) Yorum Yap

/