l Twitter'da Kişisel Verilerinizin Paylaşımı Açık Mı Yoksa - CEOtudent

Twitter’da Kişisel Verilerinizin Paylaşımı Açık Mı Yoksa

Yardım Merkezi

Yardım Merkezi

Sosyal Medya sitelerinin özellikleri hakkında bilgi verir...

Twitter ilk başladığında sosyal paylaşım ağları arasında farklı bir giriş yaptı. Paylaşım yapmak isteyenlerin 140 karakter ile düşüncelerini yazdığı Twitter şimdilerde ise büyük ve çok farklı özellikleri olan büyük bir sosyal paylaşım sitesi.
Twitter'da Kişisel Verilerinizin Paylaşımı Açık Mı Yoksa 1
Bizim ise bugünkü yazımızda Twitter kullanıcılarının belki bilmediği bir konuyu @yardimmerkezism twitter hesabı paylaşımı ile öğreneceğiz… Twitter gelirlerinin büyük bir çoğunluğunu reklamlardan elde ediyor ve bu reklamların sizin ekranınızda size özel kişileştirilmiş şekilde gösterilmesini sağlayan Twitter ın sizin bilgilerinizi iş ortaklarına paylaşmasını işaretlediğiniz bir özellik var isterseniz bu özelliğe bir bakalım
Twitter'da Kişisel Verilerinizin Paylaşımı Açık Mı Yoksa 2
Evet yukarıda görselde gördüğünüz gibi bu 2 seçenek yukarıda belirttiğim İş ortakları ile paylaşma özelliğini belirtiyor.İsterseniz aşağıdaki görsellerden veya  bize bu yazıyı yazmamızı sağlayan @yardimmerkezism twitter hesabından ulaşabilirsiniz.
Ve birde Twitterda ilgi alanları ve reklam verilerinize bakabileceğiniz görsele @yardimmerkezism twitter sayfasından ulaşabilirsiniz.


Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/