Tweet Attığın Fotoğrafları Sticker’larla Eğlenceli Hale Getir

Yağmur Avvurur

Yağmur Avvurur

Founder @ceotudent

Twitter bugün çok eğlenceli bir fotoğraf düzenleme aracı olan #Stickers’ı tanıtıyor. Araç sayesinde yüzlerce aksesuar, emoji arasından seçim yapıp bunu fotoğraflarınıza yükleyebileceksiniz.

Yakında gerçek zamanlı sohbetlere katılmanıza olanak sağlayacak stickers’lara göz atabilecek ve fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale getirecek, yüzlerce aksesuar ve emoji kütüphanesinden istediğiniz seçimi yapabileceksiniz.

Stickers’ı nasıl hissettiğinizi veya ne yaptığınızı paylaşmak, bir olay için desteğinizi göstermek veya sadece paylaşımınızı keyiflendirmek için kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızda birden çok sticker kullanabilir, boyutlarını değiştirebilir veya döndürebilir; fotoğrafta istediğiniz yere de koyabilirsiniz.

Stickerlı fotoğrafı tweet attıktan sonra, hashtag üzerinde yeni bir görsel dokunuş (spin) ile birlikte fotoğrafınız aramalarda bulunabilecek. Tweet’teki sticker üstüne dokunarak, dünyanın dört bir tarafındaki kullanıcıların aynı sticker’ı nasıl kullandıklarını gösteren yeni bir zaman tüneline yönlendirileceksiniz.

facebook-paylas2  new-twitter-paylas2

Kategoriler: Dijital, Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/