Tiny House Küçük Ev Akımı

16 Şubat 2021

Küçük alanlarda basit ve konforlu bir yaşamın hayalini kuranların yeni favorisi tiny house evler, son dönemde en çok ilgi gören projelerimiz arasında yerini almıştır.

Sade ve konforlu bir yaşam tarzı sunan taşınabilir evlerimiz, doğa ile iç içe yaşarken, konfordan ödün vermek istemeyen modern şehir yaşamına alışkın insanlar için son derece kullanışlı yaşam alanları olmaktadır.

Tiny house evler, standart apartman dairelerine kıyasla boyut olarak çok daha küçük olmalarına rağmen, ihtiyaç duyulan tüm konfor şartlarını barındırmaktadır. Üstelik bu konfor, siz nerede isterseniz orada olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Günden güne popülerleşen taşınabilir evler, Amerika’da beş milyondan fazla insanın yaşam tarzı haline gelmiştir.
Bu tip evlerde yaşayarak, aidat, temizlik, vergi, ısınma, ve yakıt gibi bir çok giderden tasarruf etmenizin yanında, Taşınabilir evlerin uygun fiyat avantajı sayesinde, yüksek faizli ev kredileri ile de uğraşmak zorunda kalmazsınız. 

Tiny house evler, izne tabi olmadıklarından, imar kanunu gereği yapılaşma izni olmayan, imar sorunu olan yerlerde inşa edilebilmektedir. Estetik, konforlu ve kişiye özel tasarımlarımız ile gelin yeni evinizi birlikte tasarlayalım! Hayallerinizdeki Taşınabilir Eviniz, siz nerede isterseniz orada sizinle!

Kaynak: https://www.trainertinyhouse.com

Yorumlar (0) Yorum Yap

/