Tekerlekli Ev

Küçük bir evde yaşamanın ötesinde bir sosyal hareket olarak görülen akım, minimalizmi ve özgür yaşam felsefesiyle birleştiriliyor. Yaşanılan alanı küçültmenin, sadeleştirmenin ve daha az eşyayla yaşamanın yanı sıra, bu akımla insanlar çevreyle dost bir şekilde sağlıklı yaşamayı, doğada vakit geçirmeyi ve karbon ayak izini azaltmayı hedefliyor. Bunlara ek olarak küçük evler günlük harcamalar, ev için ödenen vergiler ve bakım masraflarının azaltılması gibi avantajlar da sunuyor.

Bu evin altında tekerlekleri sayesinde taşımak kolaydır. Bu ev, modern mutfak, küçük banyo ve küçük rahat bir yatak odası ile tamamlanmıştır. Genellikle elektrik ihtiyacı evin donanımları güneş enerjisi ile sağlanmaktadır.Eviniz sizi takip ediyor ve evinizi terk etmeden aileniz ile istediğiniz yere gidebilirsiniz. Bu küçük taşınabilir evler güvenli ve çevre dostudur.

Benzersiz tasarımlar, ev rahatlığında döşenmiş bir kabin, kaliteli ekipmanlar ile yapılan tekerlekli evler, alternatif tatil arayışında olanlar için tasarlanmıştır. Şık bir iç tasarım ile hareket halinde olmayı seven geniş aileler için tam bir konfor sağlar.

Devamı için https://www.peratinyhouse.com
Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/