Stephen Hawking Tarih Verdi: Dünya Alev Topuna Dönecek

Berk Tezkoşar

Berk Tezkoşar

Calibration Engineer, Tech Editor, DJ

8 Kasım 2017

Çin’deki bir zirveye video konferans yoluyla bağlanan dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking, insanlığın faciadan kurtulmak için başka bir gezegen bulması gerektiğini söyledi.
Çin’in başkenti Pekin’deki düzenlenen Tencent WE Zirvesi’ne video konferans yoluyla bağlanan Hawking, “Dünyalılar varlığını milyon yıl daha uzatmak istiyorlarsa daha önce kimsenin gitmediği yerlere korkusuzca gitmeleri gerekiyor.” dedi.
CNN’in haberine göre insanoğlunun 2600 yılına kadar yok olabileceği uyarısında bulunan Stephen Hawking, artan nüfus ve enerji talebinin gezegeni felakete sürükleyeceğini belirterek Dünya’nın alev topu haline gelebileceğini kaydetti.

“Burada tükeniyoruz ve gitmemiz gereken tek yer başka dünyalar. Diğer güneş sistemlerini keşfetmemizin tam zamanı. Farklı sistemlere yayılmak, bizi kendimizden kurtaran tek şey olabilir. İnsanların Dünya’yı terk etmesi gerektiğine inanıyorum.”

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap