Spotify’a ve Apple Music’e Güçlü Rakip: Amazon Music Unlimited

Hatice Dirgen

Hatice Dirgen

Editör @ceotudent

Apple Music ve Spotify’a rakip olabilecek kapasitede bir müzik servisi Amazon tarafından resmen kullanıma açıldı.

Dünyanın en büyük çevrimiçi alışveriş sitesi Amazon, uzun süredir merakla beklenen müzik servisini sonunda piyasaya çıkardı. Amazon Music Unlimited (AMU) adı ile çıkan müzik servisinin fiyat teklifleri de oldukça makul. 3,99 dolardan başlayan fiyatlara sahip olan AMU, Spotify ve Apple Musci’e rakip olabilecek özellikler de içeriyor.  olan AMU’nun bu denli hızlı bir giriş yapmasının ardından piyasada yaratacağı etki de şimdiden heyecana yol açıyor.

Yaklaşık 10.000 şarkının olduğu söylenen platformda offline olarak bu müzikleri indirip tekrar dinlemek mümkün. Servis, iOS, Android cihazlarında, PC ve Mac’te, Echo cihazları, Amazon tabletleri ve web’de çalışıyor.

Prime üyelerine aylık 7,99$, Amazon Echo cihaz sahiplerine aylık 3,99$, standart olaraksa aylık 9,99$ olan en yeni çevrimiçi müzik servisi Unlimited, 30 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor ve aile planıyla altı kişi aylık 14,99$ ya da yıllık 150$ ödeme ile müzik keyfi yaşayabiliyor.

Büyük çevrimiçi müzik pazarına biraz geç de olsa Amazon Music Unlimited (AMU) ile tam anlamıyla giriş yapan Amazon, rakipleri karşısında nasıl bir başarı sergileyebilecek mi?

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

⇓     CEOtudent Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın     ⇓

Kategoriler: Gündem, Teknoloji

Yorumlar (0) Yorum Yap

/