SINAV HAFTANDA STRESİNİ ALIP GÖTÜRECEK FİLMLER//

Dizi/Film Platformu

Dizi/Film Platformu

İnsan her zaman mutlu değildir ve bu dünyada sık sık kısa bir mutluluk periyodu verilir; Öyleyse neden uzun süre dayanamayacak olan bu rüyadan kaçmaya çalışıyorsun? / Frederic Chopin

Böyle bir içerik yapmayı özellikle şu sınav haftamda yapmayı çok istedim çünkü bence herkesin böyle bir listeye ihtiyacı var. Sınav haftaları çok stresli ve bunalımlı geçiyor bu yüzden en azından 1 kere kafayı boşaltmaya ihtiyacımız oluyor. Bu filmler sizi kahkahalara boğacak. 

1- Get Hard

Kevin Hartı bilmeyen yoktur zaten. Her filmiyle benim gözümde yaş gelecek kadar güldürmüş bir adam aynı şekilde James King’te. Mutlaka izlemelisiniz. Filmin süresi 1.30 saat bu yüzden bu listenin olmazsa olmazı. 

2- Central İntelligence 

Bu da aynı şekilde Kevin Hart’ın bir filmi ve buda tahmin edileceği üzere gülmekten altıma işediğim bir film. Bu filmin dezavantajı 2 saat olması ama bence izlenebilecek bir film. 
 

3- Coco 

Biraz da vazgeçilmezimiz olan animasyonlardan gidelim. Coco 1.30 saatlik bir film ve izlediğinize değecek başka bir şey söylemiyorum. 

3 – Train To Busan 

Şimdide aksiyon severler için bir film. Bu film klasik bir zombi filminin kore versyonu ama kafa boşaltmalık olarak güzel bir film.

4- The Lion King 

Yine bir animasyon ve benim çok sevdiğim bir seri. Aslında her animasyonu bu stresli haftalarda izleyebilirsiniz ama ben özellikle sevdiklerimi koymak istedim bu listeye. İyi filmdir güzel filmdir izlemeyenler kaybeder. 

BONUS: 

BOJACK HORSEMAN’İN 1 -2 BÖLÜMÜNÜ VEYA RİCK & MORTY’NİN 1-2 BÖLÜMÜNÜ DE İZLEYEBİLİRSİNİZ YA DA FRİENDS’İN ONLARDA SİZE İLAÇ GİBİ GELECEKTİR.

Kategoriler: Kültür, Sanat

Yorumlar (0) Yorum Yap

/