l Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2019 - CEOtudent

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2019

Sicili bozuk kişi; bankalardan çektiği kredilerin taksitlerini zamanında ödemeyen ve bu nedenle banka kara listesine girmiş kişilere denir. Sicil affı sonrası bazı bankalar tarafından bu kişilere kredi verilmeye başlandı.
Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar; Burgan Bank Aktif Bank ve Bank Pozitif’tir.

Kredi sicili kötü olanlara yani diğer bir ifade ile kara listedekilere kredi veren bankalar; Burgan Bank, Aktif Bank, Bank Pozitif Bankalarıdır. Bunların dışında Çin merkezli faaliyet yürüten ICBC Bank da kısmen olsa olumsuz bankacılık siciline kredi vermeye yanaşsa da ilk tercihimiz bizim ilk 3 büyük banka olsun. Peki bu bankalara nasıl bir başvuru yapmalıyız ki acil ve kolay şekilde kredimiz hazır verilsin.

Hangi Durumda Bozuk Sicile Kredi Verilir?
Öncelikle bankacılık durumunuzu gözden geçirmeliyiz. Çünkü, durumunuzu müsait ise hemen gidip başvuru yapmanız konusunda size yön vereceğiz; ama bazı eksikleriniz varsa o zaman bunu tamamlamak için size yardımcı olacağız. Bunu yapmamızın temel sebebi şudur; sizi boşa umutlandırıp olumsuz bir sonuç almamanızı istiyoruz. Yani kesin kredi çıkması için adım adım dediklerimizi yapınız. 

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2019 1
Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/