34 Farklı Şirketle Bilgisayar Başında Anında İletişime Geç: Sanal Kariyer Fuarı

Anbean

Anbean

Kariyer yolculuğunda anbean yanındayız.

9 Şubat 2019

Anbean tarafından 1 Mart ve 15 Mart tarihlerinde 2 ayrı oturum olarak 8. kez gerçekleşecek olan Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenciler istediği yerden şirketlerle online platformda bir araya geliyor. Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenciler şirket çalışanları ile online konuşmalar gerçekleştirip dilediği soruları sorup CV’lerini direkt olarak şirkete ulaştırıyor.
6 Aralık’ta 7. kez gerçekleşen Sanal Kariyer Fuarı’nda 5000’den fazla öğrenci 18 şirketten 250’den fazla yöneticiyle bir araya geldi.

Türkiye’nin tek dijital kariyer fuarında, öğrenciler dilediği şirketi seçip sorularını canlı olarak sorabiliyor. 1 Mart ve 15 Mart tarihlerinde 2 ayrı oturumda gerçekleşecek olan Sanal Kariyer Fuarı’nda farklı sektörlerden birçok lider şirket yer alacak.

Başvuru formu ve detaylı bilgi için: SanalKariyerFuarı.com⇗

2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo

Pandemi ile ticaretten eğitime, içerikten sosyal yaşama kadar her noktada dünyanın dijitalleşmesi giderek hızlandı. Dolayısıyla sosyal medyada büyük kitlelere ulaşmak hem m...

2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo 2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo

Yorumlar (0) Yorum Yap

/