Penguen’in Ücretsiz Mobil Uygulamaları Yayında

Zeynep Güçlükol

Zeynep Güçlükol

Bogazici University

5 Eylül 2016

Leman, Uykusuz, Le Manyak gibi Türk mizah dünyasının önde gelenlerinden biri olan Penguen, mobil uygulamalarını yayına aldı. Penguen App isimli uygulama sayesinde Penguen’in tüm karikatürlerini ücretsiz bir şekilde yüksek çözünürlükte takip edebilecek, beğendiklerinizi favorilerinize ekleyerek saklayabilecek ve paylaş özelliği ile dilediğiniz sosyal ağda paylaşabileceksiniz.

Instagram’dakine benzer bir şekilde tasarlanan “keşfet” bölümünden de Penguen dünyasının yeni karikatürleri ve yeni çizerlerini keşfedebileceksiniz.

Zaman zaman hepimizin yaşadığı “Ya bir karikatür vardı” şeklinde düşünmeye gerek kalmadan, arama özelliği ve profilinizde kaydetmiş olduğunuz favoriler sayesinde anlatmaya ve betimlemeye çalıştığınız karikatürü yanınızdakine kolayca gösterebileceksiniz.

Uygulamanın Android versiyonuna buradan, iOS versiyonuna ise buradan ulaşabilirsiniz.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Duygusal Zekası Yüksek Biri Olmanın Dezavantajları

Türk Dil Kurumunun tanımına göre zeka; insanın düşünme, akıl yürütme, nesnel gerçekleri algılama, kavrama, yargılama ve sonuç çıkarma yeteneklerinin tümüdür. Peki ze...

Duygusal Zekası Yüksek Biri Olmanın Dezavantajları Duygusal Zekası Yüksek Biri Olmanın Dezavantajları
Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap