Paint’te Hazırlanan Sanat Eseri İş İlanı

Los Angeles Şehri Personel Departmanı, grafik tasarımcı eksiğini gidermek için çıkardığı ilanda “Sizin gerçekten bir tasarımcıya ihtiyacınız var.” hissini uyandırmada son derece başarılı oldu.
m8suuo - Paint’te Hazırlanan Sanat Eseri İş İlanı
Los Angeles’ta resmi bir makam tarafından hazırlanan bu ilan internette gündem oldu. Başvuru tarihleri, adresi ve maaş aralığının verildiği ilan, MS Paint’te hazırlanması ve kopyala – yapıştır logosuyla insanın yüzünü güldürüyor. Renkli ve elle yazılmış harfler ve yanındaki renkli küpler, tasarıma büyük sanatsal bir hava katmış.
İş ilanı, Twitter üzerinden yayınlandı ve viral bir etki yarattı. Çok kısa zamanda 30 binin üzerinden retweet, 70 binin üzerinde beğeni ve binin üzerinde yanıt aldı. Yanıtlar arasında, bu işi gerçekten hak ettiğini düşündüğüm bazı örnekleri paylaşmak istedim.
Gelen yanıtlar ise birbirinden eğlenceli ve zekiceydi:
end54n - Paint’te Hazırlanan Sanat Eseri İş İlanı
taafdv - Paint’te Hazırlanan Sanat Eseri İş İlanı
u3pzof - Paint’te Hazırlanan Sanat Eseri İş İlanı
Bu ilan, Twitter’da geçen sene CEOtudent’ın da paylaştığı (burada) alttaki ilan gibi, derdini tam anlamıyla anlatan bir çalışma olmuş.
ekcab0 - Paint’te Hazırlanan Sanat Eseri İş İlanı
Sen de denk geldiğin başka eğlenceli iş ilanlarını yorumlarda benimle paylaşabilir misin? 1f60a - Paint’te Hazırlanan Sanat Eseri İş İlanı

Görüş Bildirin!

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için
görüşlerinizi bekliyoruz