l 500.000 TL Nakit, Patent Tescil Ödülleri Ve Dahası: Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması

500.000 TL Nakit, Patent Tescil Ödülleri ve Dahası: Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması

500.000 TL Nakit, Patent Tescil Ödülleri ve Dahası: Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması 1

Otomotiv sektöründe katma değerli ürün ve teknolojilerin geliştirilmesini amaçlayan “Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması” Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından Ticaret Bakanlığı desteği ve TİM koordinatörlüğünde düzenleniyor. Bu sene yarışmaları farklı bir kulvara taşıyacak yeni bir yaklaşımla gerçekleşecek olan yarışma online olarak 18 Ekim 2021’de gerçekleşecek.

Sürücüsüz, yapay zekaya sahip, birbiriyle bağlantılı ve elektrikli araçların kullanımının giderek yaygınlaştığı bir çağda Türkiye’nin sadece üretim değil, aynı zamanda Ar-Ge, Yenilik ve Tasarım Merkezi olma vizyonuyla düzenlenecek yarışmada, kazananlara toplam 500.000 TL ödül dağıtılacak. Ayrıca Patent Tescil Ödülleri de sahiplerini bulacak. Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği, bunlara ek olarak dereceye giren projelerin İTÜ ARI Teknokent iş birliğinde kuluçka merkezinde geliştirilmesine de destek olacak.

Toplamda 500.000 TL + Patent Tescil Ödüllerinin sahiplerini bulacağı Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması⇗‘na katıl, otomotivin geleceğine yön ver!

Her yıl Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği⇗ tarafından organize edilen yarışma hakkında detaylı bilgiye ve başvuru sayfasına buradan⇗ ulaşabilirsiniz!

500.000 TL Nakit, Patent Tescil Ödülleri ve Dahası: Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması 2

Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/