Online Oyun Tutkunları E-Pin Satın Almak Artık Çok Kolay ve Güvenli

Online oyun oyuncusu musunuz? Bu aşama da bir çok oyun ürününe rahat, hızlı ve en önemlisi en uygun bir biçimde ulaşarak satın almak mı istiyorsunuz? O halde Türkiye’nin önde gelen online oyun E-pin satış portallarından olan Yedioyun tam olarak size göredir.

Sizlere LOL RP, PUBG Mobile UC, Point Blank TG, Knightonline cash ve gb, Metin2 Ep ve yang, Steam Cüzdan Kodu ve Zula Epin gibi son dönemin popüler oyunlarında ve daha bir çok oyunda en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat garantisi altında 7 gün 24 saat ürün satış ve destek hizmeti sunmaktadır.

2010 yılında kurulan Yedioyun Türkiye`de oyun ve bilişim sektörüne yön veren firmalar arasındaki yerini almıştır. Yedioyun, Epic Games (Fortnite), Nfinity Games (Point Blank), Riot Games (League Of Legends) ve Lokum Games (Zula) firmalarının resmi distribütörü ve aynı zamanda birçok uluslararası MMO şirketinin ürün satıcısıdır.
Türkiye`de de oyun sektörünün kaliteli bir şekilde olabileceğini kanıtlayan ve bu sektörün büyümesinde önemli bir rol olmayı hedefleyen Yedioyun, kendi oyun ve projelerini de geliştirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıca oyun sevenlerin ihtiyaçlarını en hızlı, en güvenilir ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamayı en büyük çalışma prensibi olarak görmektedir. 

Web Adresi : Yedioyun – Online Oyunlar E-Pin Satış Portalı

Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/