Onlarca Firmayla Staj ve İş Görüşmesi Sağlayan Sanal Kariyer Fuarı Başlıyor

Anbean

Anbean

Kariyer yolculuğunda anbean yanındayız.

13 Kasım 2017

Üniversite İletişim Ajansı Anbean Tanıtım Danışmanlık tarafından 6 Aralık tarihinde 3.’sü düzenlenecek olan Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenciler istediği yerden şirketlerle online platformda bir araya geliyor. Şirketlerin profillerini inceleyip, iş ve staj imkanlarından haberdar olacakları Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenciler şirket çalışanları ile online konuşma gerçekleştirip dilediği soruları sorup, CV’lerini direk olarak şirkete ulaştırıyor.

20 farklı şirketle tek tıkla iletişim

BSH ve Tofaş’ın Ana Sponsor, Anadolu Grubu, DenizBank, GSK ve Siemens’in Stratejik Partner olarak yer aldığı Türkiye’nin tek dijital kariyer fuarı’nda, öğrenciler dilediği şirketi seçip sorularını canlı olarak sorabilmekte. 6 Aralık’ta gerçekleşecek olan Sanal Kariyer Fuarı’nda, toplamda 20 şirket yer alacak.

İlki 1-15 Aralık 2016’da gerçekleşti!

Türkiye’nin tek dijital kariyer fuarı daha önce Aralık 2016 ve Mart 2017 tarihlerinde gerçekleşti. 6000’in üzerinde öğrenci ve 34 farklı şirketin katıldığı Sanal Kariyer Fuarı’nda, 4500’ün üzerinde online konuşma gerçekleştirildi. Onlarca öğrencinin staj ve iş bulduğu platforma, bu senede ilginin yüksek olması bekleniyor.

Detaylı bilgi ve kayıt için: sanalkariyerfuari.com

2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo

Pandemi ile ticaretten eğitime, içerikten sosyal yaşama kadar her noktada dünyanın dijitalleşmesi giderek hızlandı. Dolayısıyla sosyal medyada büyük kitlelere ulaşmak hem m...

2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo 2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo

Yorumlar (0) Yorum Yap

/