Onlarca Firmayla Staj ve İş Görüşmesi Sağlayan Sanal Kariyer Fuarı Başlıyor

16g735 - Onlarca Firmayla Staj ve İş Görüşmesi Sağlayan Sanal Kariyer Fuarı Başlıyor
Üniversite İletişim Ajansı Anbean Tanıtım Danışmanlık tarafından 6 Aralık tarihinde 3.’sü düzenlenecek olan Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenciler istediği yerden şirketlerle online platformda bir araya geliyor. Şirketlerin profillerini inceleyip, iş ve staj imkanlarından haberdar olacakları Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenciler şirket çalışanları ile online konuşma gerçekleştirip dilediği soruları sorup, CV’lerini direk olarak şirkete ulaştırıyor.

20 farklı şirketle tek tıkla iletişim

BSH ve Tofaş’ın Ana Sponsor, Anadolu Grubu, DenizBank, GSK ve Siemens’in Stratejik Partner olarak yer aldığı Türkiye’nin tek dijital kariyer fuarı’nda, öğrenciler dilediği şirketi seçip sorularını canlı olarak sorabilmekte. 6 Aralık’ta gerçekleşecek olan Sanal Kariyer Fuarı’nda, toplamda 20 şirket yer alacak.
62fv2a - Onlarca Firmayla Staj ve İş Görüşmesi Sağlayan Sanal Kariyer Fuarı Başlıyor

İlki 1-15 Aralık 2016’da gerçekleşti!

Türkiye’nin tek dijital kariyer fuarı daha önce Aralık 2016 ve Mart 2017 tarihlerinde gerçekleşti. 6000’in üzerinde öğrenci ve 34 farklı şirketin katıldığı Sanal Kariyer Fuarı’nda, 4500’ün üzerinde online konuşma gerçekleştirildi. Onlarca öğrencinin staj ve iş bulduğu platforma, bu senede ilginin yüksek olması bekleniyor.

Detaylı bilgi ve kayıt için: sanalkariyerfuari.com

Görüş Bildirin!

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için
görüşlerinizi bekliyoruz