l NEYİN NESİ NEYİN FESİ BU "BANABAK" ? - CEOtudent

NEYİN NESİ NEYİN FESİ BU “BANABAK” ?

BANABAK’ın mottosu “Fırsat Fırsatı Çağırsın” olan bir uygulama. P&G ortaklığında hazırlanan bir uygulamadır.
BANABAK’ın hedef kitlesi 18-35 yaş arası gençler ve genç yetişkinler aynı zamanda avantajlarla dolu bir uygulamayla bir adım öne geçmek isteyen herkes.

NEYİN NESİ NEYİN FESİ BU "BANABAK" ? 1
Nasıl kullanıyorsun bu uygulamayı? Cevabı çok basit. Uygulamayı ücretsiz olarak indirip hemen kayıt oluyorsun. Uygulamayı indirdiğin andan itibaren baks kazanmaya başlıyorsun ve verilen fırsatlardan istediğini seçip bakslarınızı artırabiliyorsun. Programın bazı ortakları var ve sen program ortaklarında alışveriş yaptığında fişlerini uygulama üzerinden tarayıp yüklediğinde, BAKS kazanıyorsun.
 Baks baks demişken peki ne bu “Baks”? Baks, BANABAK’ın para birimi oluyor. Baksların biriktikçe onları ödüller kısmından seçeceğin bir ödül ile değerlendirebiliyorsun. Uygulamayı indirdikten sonra sıfır baks ile başlamana rağmen sadece profil fotoğrafını yükleyerek bile ilk 100 baksını kazanabiliyorsun. Aynı zamanda yine hiçbir şey yapmadan günde bir kez bile girdiğinde ayağının tozu ile 50 baksı kapabiliyorsun. Sosyal medya hesaplarını bağlamaksa, sana her bir hesap için 500 baks kazandırıyor. Ara ara çıkan basit soruların her biri ise 50 baks değerinde. Arkadaşlarına uygulamanın linkini yollayarak uygulamaya davet ederseniz de arkadaş başı 500 baks kazanıyorsun. Yani anlayacağınız baks kazanmak aslında o kadar da zor bir şey değil.

NEYİN NESİ NEYİN FESİ BU "BANABAK" ? 2
Kazandığın BAKS’larını ödül havuzumuzdan istediğin ödülü seçerek kullanabiliyorsun. Fotoğraf makinesinden uçak biletine kadar her ihtiyaca cevap verebilen bir uygulama “BANABAK” . Olur da derseniz ki ben hiç birini istemiyorum onada varız diyor BANABAK. Bakslarınızı TEMA’ya fidan bağışı ya da TEGV’e burs bağışı olarak gönderebilirsiniz.
https://www.instagram.com/banabakofficial/
https://twitter.com/banabakofficial

Yorumlar (0) Yorum Yap

/