l Netflix'ten Ömür Boyu Abonelik Ödüllü Oyun Turnuvası - CEOtudent

Netflix’ten Ömür Boyu Abonelik Ödüllü Oyun Turnuvası

Netfleaks

Netfleaks

İzlemelere doyamadığım benim ❤️

Netflix'ten Ömür Boyu Abonelik Ödüllü Oyun Turnuvası 1
Netflix kısa bir zaman önce Charlize Theron’un başrolde olduğu The Old Guard adlı yeni aksiyon filmi için bir oyun yayınladı. İlgili oyunda yalnızca bu hafta sonu geçerli olan bir yarışma düzenleniyor.
Yarışmada birinci olan kişiye 83 yıllık yani 1000 aylık ücretsiz Netflix hesabı hediye edilecek. Oyun aslında bir tarayıcı oyunu. Yapmanız gereken şey ise en yüksek puanı almak. Oyunda, filmdeki Andy karakterini yönetiyorsunuz. Oyun aynı zamanda film ile aynı hikayeye sahip. Andy’nin afilli baltasıyla düşmanlarınızı alt etmeye çalışıyorsunuz.
Andy adlı karakter filmde de olduğu gibi bu oyunda ölümsüz. Hiçbir şekilde öldürülemiyor. Öldürülmesini sağlamaya çalışmak kahramanımızı sadece yavaşlatıyor. Oyunda herhangi bir düşman tarafından vurulduğunuzda Andy sadece 5 saniyeliğine yerde yatıyor ve tekrar canlanıp savaşmaya başlıyor. Oyunun amacı en yüksek puanı toplamak.
19 Temmuz’da sona erecek olan yarışmada en yüksek puanı elde eden oyuncu tam 1000 aylık yani 83 yıllık ücretsiz Netflix hesabının sahibi olacak. The Old Guard oyununa buradan ulaşabilirsiniz.
Oyuna ait oynanış videosu:
Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/