NETFLİX BEBEKLERİ

Büşra Sırt

Ceotudent Kullanıcısı

Netflix inanılmaz bir medya sağlayıcısı içerisinde yok yok. Hepimiz kendimizi farklı farklı dizilerin içinde kaybediyoruz. Fakat esas konuşmak istediğim son zamanlarda pek keşfedilmemiş inanılmaz güzel dizileri ;

1. WANTED

Son derece nefes kesici asla yerinizde oturamayacağınız bir dizi. Bir otobüs durağında bekleyen muhasebeci Chelsea ve kasiyer Lola, ters giden yasa dışı bir alışverişe tanık olur ve suçlulardan biri tarafından kaçırılır. Sonrasında olaylar bir türlü bitmez. Üç sezonluk aksiyon dolu bir maceraya hazır olun derim. İkili bu dizi sonrasında arkadaşlıklarını bitirmediklerini yaptıkları röportajlarda da sürekli dile getiriyor.

2. GOOD GİRLS
Tatlılığından ve aksiyonundan asla ödün vermeyen bir diziden bahsediyoruz. Kişisel ve mali krizlerle boğuşan Beth, Ruby ve Annie bir araya gelip hayatlarını yoluna koymaya karar verir. Bunu yapmak için bir marketi soyacaklardır. Good Girls 2 sezon boyunca Netflix bünyesinde başarılı bir şekilde devam ettikten sonra NBC ile anlaşma yaparak yoluna devam etti. NBC’ de 5 mart 2018’ de yayınlanan Good Girls, son dönemlerde büyük bir furya haline gelen kadının gücü ve yaşam mücadelesini anlatan yapımlardan birisi oldu. Başarılı oyunculukları ve özel konusu ile yüksek izlenme oranlarını yakaladı. NBC’nin en çok izlenen yapımlardan birisi oldu kendisi.3.sezonunu ise internetten bulabilirsiniz.

3. DEAD TO ME 
Eşinin ani ölümünden ardından yas ve öfkeyle dolup taşan alaycı bir karaktere sahip emlakçı Jen destek grubunda şefkatli Jundy ile tanışır. İkilinin arkadaşlıkları süregelen olaylarla birlikte inanılmaz bir hal almaya başlar. Akıcı ve merak uyandıran bir dizi olan dead to me 2. sezonuyla 8 mayıs tarihinde seyircileriyle buluşacak.
4. İNTO THE NİGHT

Dünyanın çoğunluğunun karantinada olduğu bir dönemde mistik ve sıradışı bir hikayesiyle yayınlanan Into The Night birçok izleyicinin dikkatini çekmiştir. Dizide kozmik bir olayın sonucunda dünya bir felakete sürüklenmeye başlamaktadır. Bu felaketle güneş ışınları insanlık için bir tehdit oluşturmaya ve insanların güneş ışınlardan kaçmaya başlamasıyla hikayeye giriş yapılır. Bunu fark eden bir adam, Moskova’ya doğru kalkan bir uçağı kaçırarak, Batı’ya gitmeleri konusunda çabalar. Zamanla tehlikeyi ve sonuçlarını görerek durumu fark eden uçaktaki insanlar için hayat mücadelesi başlar. Sürekli Batı yönünde yolculuk eden bir uçak dolusu insan dünyanın her yerinden kitlesel olarak ölüm haberlerini alırlar. Kendilerini korumaya çalışan insanların bu felaketle mücadelesi son derece başarılı ve nefes kesen bir kurguyla aktarılmaktadır. Dizinin genelde Top 10 ve Türkiye’de 3 numarada yerini alması başarısını kanıtlayıcı niteliktedir. Aynı zamanda dizinin ana karakterlerinden biri olan Ayaz isimli karakteri ise Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş canlandırmaktadır. Mehmet Kurtuluş daha önceden de Hakan Muhafız ve Muhteşem Yüzyıl Kösem’deki rolleriyle adından bahsettirmiştir.

İyi seyirler dilerim…
Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/