Nerdeicek.com 360 Derece Mekan Görüntüleme Özelliğini Devreye Aldı

Ocak 2015’te faaliyete başlayan, Şubat 2016’da tasarımını yenileyen nerdeicek.com, kullanıcılarına mekanlarla ilgili daha gerçek deneyimler yaşatmak için ‘İçini Görün’ ile stratejik ortaklık neticesinde 360 Derece Mekan Görüntüleme özelliğini yayına aldı.

Mekanların 360 derece turlar ile görüntülenebildiği yeni özellikle Nerdeicek.com veritabanında bulunan 700 mekanla ve yeni mekanlarla bu hizmeti kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. Mekanların 360 derece görüntülerinin yayınlanacağı bir mecra olarak Nerdeicek.com’u kullanmalarının yanı sıra Google arama sonuçlarında da indekslenmesiyle hem mekan hem de tüm internet kullanıcıları adına kaliteli içerik üretmeyi hedefleyen Nerde İçek ve İçini Görün projenin Türkiye’deki öncüleri olacak. Böylelikle kullanıcıların veya mekanların kendi yüklemiş olduğu düşük kaliteli görsellerden oluşan galeriler yerine direkt olarak Google altyapısını kullanan bir sistem ile kullanıcılar mekan hakkındaki en objektif içeriğe kavuşmuş olacak.nerdeicek 360 - Nerdeicek.com 360 Derece Mekan Görüntüleme Özelliğini Devreye Aldıİlerleyen süreçteki yeni geliştirmelerle kullanıcıların Nerdeicek.com’daki mekan sayfalarında mekanın içini dolaşırken istediği masaya rezervasyon yapabileceği, mekanda konser veren grupların Youtube videolarını sahne önünde izleyebileceği, mekan içine gizlenmiş indirim kodlarını bulabileceği bir oyunlaştırma ile deneyimlerini daha keyifli bir hale getirebilecek.

İstanbul ve Eskişehir’de hizmet veren Nerdeicek.com diğer şehirlere de açılma hedefini 6 aylık planda tutarken önceliği tasarım ve çalışma prensibi tamamlanmış ve geriye sadece kodlama işi kalan Nerde İçek mobil uygulamasına veriyor. Uygulamada mekan browse etmenin yanı sıra kullanıcıların birbirleriyle interaksiyona girebilecekleri, puanlar kazanabileceği birçok özellik olacak.

Diğer taraftan Nerdeicek.rocks blogunu yeni bir tasarımla geliştiren Nerde İçek, kullanıcıların evdeki zamanlarını da keyifli hale getirecek yazılı ve görsel içerikler üretmeye devam edecek. Nerdeicek.rocks evde geçirilen zaman, gece hayatı ve eğlenceyle ilgili tüm konuları sunan bir blog olarak yoluna devam etmeyi hedefliyor.rocks homepage - Nerdeicek.com 360 Derece Mekan Görüntüleme Özelliğini Devreye Aldı

facebook paylas2 - Nerdeicek.com 360 Derece Mekan Görüntüleme Özelliğini Devreye Aldı new twitter paylas2 - Nerdeicek.com 360 Derece Mekan Görüntüleme Özelliğini Devreye Aldı

Görüş Bildirin!

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için
görüşlerinizi bekliyoruz