BAŞARI, FAYDA, İLHAM ODAKLI
EN BÜYÜK İÇERİK PLATFORMU

BİZ KİMİZ?

CEOtudent olarak, 2015’ten bu yana kullanıcılarına fayda, başarı, ilham odaklı içerikler üreten Türkiye'nin en büyük dijital platformuyuz.

Profesyonel editör kadrosu ve moderatörler eşliğinde yayın hayatına devam eden CEOtudent’ta aynı zamanda 16.000 farklı kullanıcı kendi ilgi alanlarına göre içerik üretiyor.

CEOtudent ile nasıl bir kitle hedeflenebilir?

%48

18-24 yaş aralığında

%43

25-34 yaş aralığında

%44

Kadın

%56

Erkek

SPONSORLU İÇERİKLER

Sponsorlu içeriğin Banner olarak da bilinen Görüntülü (Display) Reklamlar karşısında birçok avantajı buluyor
08:25 am

EKRAN BOYUTLARI

Sponsorlu içerikler tüm ekranlarda uyumlu bir çalışma gösterir. Display reklamlar gibi aşırı küçük ya da büyük ekran boyutlarında format ya da boyut bozulmalarına uğramaz.

10:00 am

REKLAM ENGELLEYİCİLER

Adblock benzeri reklam engelleyicilerin kullanım oranı ilgili kitlede %60'lara ulaştı. Fakat bu reklam engelleyiciler sponsorlu içerikler karşısında çaresizdir.

11:35 am

format

Display reklamlar görsel formatındadır. Fakat sponsorlu içerikler video, GIF, yazı, oyun gibi birçok formatla zenginleştirilebilir.

3:20 pm

ORGANİK ETKİLEŞİM

Display reklamlar kullanıcıyı doğrudan aksiyona zorlar. Fakat sponsorlu içerikler organik iletişim ile kullanıcıyla marka arasında duygusal bir bağ kurma özelliği taşırlar. Bu da dönüşüm kazandırma aşamasında daha etkilidir.

11:35 am

PAYLAŞILABİLİRLİK

Sponsorlu içerikler interaktif ve sosyal etkileşime açıktır. Viral olarak büyüme potansiyeli taşır. Fakat display reklamlar için aynı şeyi düşünemeyiz.

3:20 pm

YAYINCI ETKİSİ

Sponsorlu içeriklere tıklayan kullanıcılar içeriğin yayınlandığı dijital platformun, bu markaya ve markanın mesajına referans olduğu algısıyla harekete geçer.


ÖRNEK SPONSORLU İÇERİKLER


BİZİMLE ÇALIŞIP MEMNUN KALAN BAZI MÜŞTERİLERİMİZ


BİZE ULAŞIN