Madonna’nın Unutulmayacak Çağrısı

28 Haziran 2017

   Billboard dergisinin kadınları desteklemek ve öne çıkarmak için her yıl düzenlediği Billboard Women in Music’te Yılın Kadını ödülünün sahibi 2016 yılında Madonna oldu ve Madonna orada unutulmayacak bir konuşma yaptı. 

   İşte “Hayattaki en büyük başarısının hala ayakta kalmak olduğunu” vurgulayan Madonna’nın konuşmasından ilham alınacak önemli detaylar:

“Hayatta kendine inanmak ve yeteneklerimin sahibi olmadığımı kabul etmekten daha koruyucu bir şey yok.”

“İnsanlar benim tartışmalı biri olduğumu söylüyor ama bugüne kadar yaptığım en tartışılacak şey, bir şeye takılıp kalmak oldu.”
“Birlik yapacağınız, arkadaş olacağınız, bir şeyler öğreneceğiniz, ilham alacağınız, işbirliği yapacağınız, destek olacak, sizi aydınlatacak güçlü kadınlar arayın.” “Şüpheciler, hayır diyenler, bana cehennemi yaşatanlar neyi yapamayacağımı, neyi yapmamam gerektiğini söyleyenler, sizin inadınız beni daha güçlü yaptı, daha fazla çaba göstermemi sağladı, beni bugünkü savaşçı haline getirdi. Beni bugünkü kadın haline getirdi.” 

Konuşmayı izlemek için https://www.youtube.com/watch?v=c6Xgbh2E0NM ..
Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap