Kredi Kartı Borcu Öğrenme

Çiğdem Öztürk

Çiğdem Öztürk

https://kredi.kim sitesinin editörü ve sahibiyim.

Günümüz alışveriş yöntemleri arasında değerlendirildiğinde en çağdaş yöntemlerden biri olarak değerlendirebiliriz. Bu çağdaş yöntem bence paranın bulunuşunun ardından en üst sıralarda yerini almış olağan üstü bir alışveriş yöntemi. Böylesine çeşitlenmiş olan kredi kartı günümüzde hakikaten zirve yapmış durumda… Ülkemizde halkımız bu yöntemi bir araç olarak kullanmanın dışında yazık ki mecburiyetten mi dersiniz, kolaycılığa kaçmaktan mı, yoksa başka bir sebep mi söylersiniz bilemedim, geçim aracı olarak kullanmaya başlamıştır.


SMS ile Kart Borcu Sorgulama ve Öğrenme

Akla hayale gelmeyecek yöntemlerle günü kurtarma çabasında olan bizler, bir karttan nakit avans çekip, alışveriş yaptığımız ve asgari ödemesi gelmiş olan diğer kartımıza para yatırmanın dışında eminim daha bir çok yol ile bu sıkıntıyı ötelemekten başka bir şey yapmıyoruz yazık ki… Kullandığımız kredi kartı borcu da şiştikçe şişiyor tabii ki. Sonuç olarak kredi kartı borcu öğrenme vakti geldiğinde, söz birliği etmiş gibi bunun hepsi faiz deyip duruyoruz. Sanki hiçbir hatamız yokmuş gibi değil mi? Elbet bu çağdaş aracı gerektiği gibi kullanamamak sadece bizlerin kabahati değil, bunun farkındayım tabii ki. Günümüz koşullarında işlerinden çıkarılanlar mı isterseniz, işleri bozulanlar mı… Bu ve benzeri sebepler insanları çaresiz bırakıyor elbet. 

Enpara Kredi Kartı ile Borç Ödeme

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Kredi kartı borcu ile ilgili sizlere tavsiye edebileceğim online bir modül olan Kredi.kim ile çok detaylı bilgilenebilirsiniz. Başvurular yapabilir, karşılaştırabilir, en uygununu seçerek tasarruflu ekonomik hamleler yapabilirsiniz. https://kredi.kim/is-bankasi-kredi-karti-borcu-odeme https://kredi.kim/finansbank-kredi-karti-borcu-sorgulama-ve-ogrenme

Kategoriler: Ekonomi

Yorumlar (0) Yorum Yap

/