Ko-Cüce Pvp Serverlar 2021 – Metin2

17 Aralık 2020

Ko Cuce Desteği

Knight online pvp denilince akla gelen bir marka ismi olan ko cuce, reklam destekleri ile sultanwarın yanında olmakta ve neredeyse tüm ziyaretçileri ile birlikte sultanwar sunucularını oynamaktadır. Bu denli başarılı bir server olmamızdaki en büyük pay oyuncuların isteklerine göre haftalarca vakit harcayarak hazırlamış olduğumuz serverlerdir. Bu başarı da ko cüce gibi sitelerden takdir edilmekte ve sultanwar yanında yer almaktadır. Büyük pvp tanıtım sitelerinden biri olan ko-cuce günümüze kadar hiçbir aksaklık yapmadan hizmetine devam etmiştir. Başarılı serverlerin de reklam için ko-cuce seçmesinin sebebi tam olarak budur.
server tanıtımı

Sultanwar’dan Yeni Server Duyurusu

Sultanwar olarak yeni server çalışmalarına girmiş olduğumuzu ve 3. Serverimizi yakında açabileceğimi de duyurmak isteriz. Açacağımız bu 3. Server için henüz türünü belirlememiş olmamıza rağman yaz tatilinin en tercih edilen knight online pvp server i olacağının garantisini verebiliriz. Facebook veya diğer sosyal mecralardan bizlere ulaşarak yeni serverimizin içeriği hakkında bizlere dilek ve düşüncelerinizi iletebilirsiniz. Oyuncu görüşlerini dikkate almamız, bugüne kadarki başarılarımızın tek anahtarıdır. Görüşlerinizi iletmeyi unutmayınız. Böylelikle daha başarılı bir knight online pvp server için en doğru adımları atmış oluruz.

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap