Klasgame Güvenilir mi ?

12 Şubat 2020

Firmamız 2015 yılında kurulan, yeni bir firmadır. Her ne kadar yeni kurulan bir firma olsa da, online oyunlar üzerinde güçlü bir birikime sahibiz. 2000’li yıllardan bu yana Ultima ile başlayan Knight Online ve Ogame gibi sıralanan ve sıralanmaya devam eden online oyunlar sektörüne oldukça hakimiz. Bir çok oyunun Dijital E-pin ürünlerini ve oyunların içerisinde ki materyallerin satışını yapıyoruz. Ayrıca ziyaretçilerimizin şahsi oyun ürünlerinin satışlarını yapabilmelerine olanak sağlıyor, aracılık hizmeti de sağlıyoruz.

Klasgame

Çeşitli ödeme yöntemleri, kredi kartı ödemeleri taksitli ve banka havalesi gibi ödeme çeşitleri olanağı ile öne çıkan Klasgame , güler yüzlü hizmeti ile şuan da bile bilgisayar başında sizleri bekliyor. Misyonumuz; Kullanıcılarımıza ihtiyacı olan oyun parası, oyun hesabı ve E-pin’lerini en hızlı ve en iyi fiyat garantisi ile sunmak ve müşterilerimize aldıkları ürünün satıl öncesi ve sonrası sağladığımız destek ile en yüksek kalitede hizmet sağlamaktır.

Yorumlar (1) Yorum Yap

Emre

Kesinlikle uzak durulması gereken bir İnternet sitesi. 12 aylık Tinder Plus kodu satın aldım bu siteden ancak kod hiçbir şekilde çalışmadığı gibi bir de sizi suçluyorlar. Ezbere kopyala yapıştır yazılarla destek sunuyorlar sözde. 120 TL lik bir ders oldu bana. Aman siz uzak durun.

/