KAHVALTINIZA EŞLİK EDECEK 5 MİNİ DİZİ 

Dizi/Film Platformu

Dizi/Film Platformu

İnsan her zaman mutlu değildir ve bu dünyada sık sık kısa bir mutluluk periyodu verilir; Öyleyse neden uzun süre dayanamayacak olan bu rüyadan kaçmaya çalışıyorsun? / Frederic Chopin

Sabahları size enerji depolayıp güne mutlu başlamanızı sağlayacak 5 mini dizi.

1- Friends (IMDB: 9.0)

Friends; 20’li yaşlarında olan; karakterleri ve hayat hikayeleri birbirinden farklı 3’ü kadın ve 3’ü erkek olan bu 6 gencin New York’ta yaşadıkları komik ve hayat dolu maceralarını anlatıyor. Dizi yaklaşık 10 sezon ve 20’şer dakikadan oluşuyor.

2- Bojack Horseman (IMDB: 8.3)

Vakti zamanında sitcom yıldızı olan bir atın yeniden ünlenme çabalarını anlatıyor. Dizi 5 sezon ve 20’şer dakikalık bölümlerden oluşuyor.

3- Rick and Morty (IMDB: 9.1)

Dizi Çılgın bilim adamı Rick ve onun torunu Morty’nin maceralarını anlatıyor ama bu dizinin sadece bu “maceralardan” daha fazlası olduğunu bilmelisiniz. Dizi 3 sezondan ve 20’şer dakikalık bölümlerden oluşuyor.

4- Brooklyn nine-nine (IMDB: 8.2)

Jake, işinde iyi, yetenekli ve ekibi içinde yakalama oranı en iyi polistir. Ama öteki yandan ciddiyetten yoksun ve hiç sıkı çalışması gerekmemiş biri olarak oldukça da rahat biridir. Ekibe yeni gelen patron, emrindekilerin “rozetin hakkını vermesi” gerektiğini düşünen biri olarak işe koyulur ve Jake’ten başlar. Bu da komik pek çok olayın yaşanmasına sebebiyet verir. Dizi 5 sezon ve 20’şer dakikalık bölümlerden oluşur

5- Family Guy (IMDB: 9.4)

2000 yılından bu yana komedi ve animasyon dallarında Emmy adaylıklarının ve ödüllerinin gediklisi olan çizgi dizi Family Guy,sıra dışı Griffin ailesinin absürd hayatlarını ekranlara taşıyor. Dizi 17 sezon ve 20’şer bölümlerden oluşuyor. 

Konuyla ilgili diğer yazılar:

Yorumlar (0) Yorum Yap

/