l İşte Planlı Ve Verimli Yaşamanızı Sağlayacak Harika Uygulama : Coach Me ! - CEOtudent

İşte Planlı Ve Verimli Yaşamanızı Sağlayacak Harika Uygulama : Coach Me !

Büşra Sırt

Ceotudent Kullanıcısı

İşinizde veya hayatınızda yeni adımlara ve amaçlara koşarken yanınızda küçük bir yardımcı istemez miydiniz? Bu değişim sürecinde önünüze çıkan zorlukları aşmanıza ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak en büyük destekçiniz coach me uygulaması olabilir.

İşte Planlı Ve Verimli Yaşamanızı Sağlayacak Harika Uygulama : Coach Me ! 1
Uygulamada öncelikle profil oluşturduktan sonra kazanmak istediğiniz alışkanlıkları seçiyorsunuz. Bu konuda oldukça detaylı bir liste var. Örneğin; kazanmak istediğiniz spor alışkanlıkları, ruhunuzu arındırmak için meditasyon seçimleri, günlük alışkanlık seçimleri, üretimde bulunabileceğiniz seçimler, önemli beyin egzersizleri için seçimler fazlasıyla uygulamada mevcut. Bana sorarsanız uygulamanın en güzel kısmı ise aklınıza gelmeyen verimli alışkanlıkları size önermesi olabilir. 

Kazanmak istediğiniz alışkanlıkları veya istediğiniz hayat planlamasını yaptıktan sonra heyecan verici listeniz hazır oluyor. Ayrıca seçtiğiniz alışkanlığınıza tıklayıp haftanın hangi günlerinde bu alışkanlığınızı yapmak istediğinizi (set a weekly target) daha sonra da bugün için size hatırlatma yapacağı saati (get reminded) ayarlayabiliyorsunuz. Son olarak ise kendiniz için bir koç kiralayabiliyorsunuz( hira a coach).

İşte Planlı Ve Verimli Yaşamanızı Sağlayacak Harika Uygulama : Coach Me ! 2
Her gün hangi maddede kaç check-in yaptığınızı ve kaç gün boyunca aksatmadan devam ettiğinizi gösteren bir mail gelecek. Buradan gelişiminizi takip edebilir böylelikle daha çok motive olabilirsiniz. Tabi ki istemezseniz bu özelliği kapatabilirsiniz.

İşte Planlı Ve Verimli Yaşamanızı Sağlayacak Harika Uygulama : Coach Me ! 3
Ayrıca mesela meditasyon alanında kendinizi ilerletmek istiyorsunuz fakat nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Aklınıza takılan soruları platforma iletip, sizinle aynı alışkanlığı kazanmaya çalışan veya bu konuda bilgili olan kişilerin fikirlerinden faydalanabilirsiniz. 
İşte Planlı Ve Verimli Yaşamanızı Sağlayacak Harika Uygulama : Coach Me ! 4
Kategoriler: Kariyer

Yorumlar (1) Yorum Yap

Büşra hanım çok anlaşılır ve düzgün açıklamışssınız coach.me programını. Yazı resmen içine çekti beni. Kesinlikle bu programdan edinicem.

/