İş Bankası eft saatleri 2019

İş Bankası eft saatleri kaça kadar?
Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankaları arasında yer alan İş Bankası sunduğu ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunan İş Bankası EFT işlemlerinde de pek çok kolaylık ile dikkat çekiyor. EFT işlemi İş Bankası hesabınız üzerinden farklı bir bankadaki hesaba gerçekleştireceğiniz işleme verilen isimdir ve belirli şartlar, ücret karşılığında gerçekleştirilmektedir. Peki, İş Bankası EFT işlemleri nasıl gerçekleşiyor?

İş Bankası EFT Saatleri Nedir?

İş Bankası hesabınızdan farklı bir banka hesabına gerçekleştireceğiniz para transferi işlemleri hafta içerisinde 09:00 ile 16:00 saatleri arasında tamamlanmaktadır. Bunun nedeni ise EFT işlemlerinin manuel olarak banka yetkilileri tarafından onaylanıyor olmasıdır. EFT işlemlerinde aktarılan tutar ile birlikte gelen ve giden hesaplar incelenir ve herhangi bir sorun yok ise işleme onay verilir. Eğer EFT işlemini hafta sonu gerçekleştirir iseniz para sizin hesabınızdan çıkar ve askıda bekler. Pazartesi günü mesai saatinin gelmesi ile birlikte bankadan onay alınca karşı tarafa ulaşır.

İş Bankası EFT Ücretleri Nedir?

İş Bankası EFT saatleri işlemlerinde Türkiye’de ki en düşük ücret politikasını uygulayan bankalardan biridir. İş Bankası hesabınızdan gerçekleştireceğiniz EFT işlemlerini mobil uygulama ve internet şubesi üzerinden gerçekleştirmeniz durumunda 3.00 TL işlem ücreti bulunur iken telefon bankacılığı üzerinden yapacağınız EFT işlemlerinde ise ücret 55.00 TL’dir.

Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/