İnsanı Canlı Tutan, Çalışması Aşırı Keyifli Kampüs Gibi Bir Ofis: Mercedes-Benz Türk

Mercedes-Benz Türk; klasik bir çalışma ortamının ötesinde, hayatınızı şekillendirecek yetkinlikler kazandırırken aynı zamanda destekleyici enerjisini her an hissedeceğiniz bir ofis ortamına sahip.

Bir iş yerinden çok daha fazlası, aynı zamanda çalışanlarını kucaklayan bir okul.

Satıştan bayi geliştirmeye, pazarlama iletişiminden insan kaynaklarına kadar farklı departmanlarda görevler almanıza imkan tanıyan bir yapıya sahip olan Mercedes-Benz Türk, hem kendinizi geliştirmenizi hem global bir vizyon edinmenizi sağlar. Kısa sürede kendinizi bu güzel ve büyük aileye ait hissederseniz.

Başarıya, gelişime ve insana değer verir.

MBT Staj Programına katılan öğrenciler, üzerinde çalışacakları proje konularını belirliyor ve farklı mentorların da desteğiyle belirledikleri konularda çözümler geliştirerek projelerinin sunumunu gerçekleştiriyor.

İlham veren bir ambiyansla beraber aşırı keyifli bir ortam sizleri bekliyor.

Belli aralıklarla gerçekleşen Town Hall etkinliklerinde dönemsel durum değerlendirmeleri ve geleceğe dair planlar konuşulurken aynı zamanda tüm çalışanlar açık hava ve müziğin keyfini çıkarabiliyorlar.

Sayısız kulüp ve etkinlikler çalışan motivasyonuna pozitif katkı sağlıyor.

Çoğu insan iş yoğunluğu sebebiyle kendisine ve ilgi alanlarına vakit ayıramadığından şikayet eder. Bu nedenle hobilerinizin çalıştığınız yer tarafından desteklenmesi ve size bu konuda bir alan yaratılması oldukça önemli. Mercedes-Benz Türk, Dalış Kulübünden Mutfak Kulübüne kadar bünyesinde barındırdığı sayısız kulüple motivasyonunuzu ve performansınızı arttırırken ekip iletişiminizi de bir üst noktaya taşımanızı sağlayacak eşsiz bir ortam sunuyor.


Sürdürülebilir kalkınmayı hedefleyen, girişimci, yenilikçi bir çalışma ortamıyla değer katan fikirlerin destekleniyor.

İnovasyon; sektör ve departman fark etmeksizin bir işin can damarıdır. Girişimci bir ruha sahipseniz, yeniliklere açıksanız, fikir üretmekten hoşlanıyorsanız ve ihtiyaç duyulan çözümleri yaratmak için kendinize güveniyorsanız bu alanda süreçler tasarlayan bir yerde olmak sizi mutlu bir çalışan yapar.
Mercedes-Benz Türk, çalışanlarının fikirlerine çokça önem verirken girişimciliği de oldukça destekliyor. Bu inançla ülkenin dört bir yanındaki girişimlerin gelişimini sosyal sorumluluk bilinciyle ödüllendiriyor.

Kariyer yolunda gelişiminizi her yönden destekleyen hayatın içinde, geleceğin peşinde bir iş yeri sizleri bekliyor!

Özellikle kariyer yolunuzun başındaysanız iş ve yaşam arasındaki dengenin nasıl kurulacağını öğrenmek zorlayıcı olabilir. Eğlenceli ve çalışanlara ilham veren bir çalışma ortamına sahipseniz çok şanslısınız.
Çalıştığınız yerin sizi her alanda destekleyen bir tutuma sahip olması; mutluluğunuz, başarınız ve iş performansınız için çok önemlidir.

Bir çalışandan öte bir başarı hikayesinin kahramanı olacaksınız.

Mercedes-Benz Türk’teki adanmışlık, bağlılık, çalışkanlık ve sahiplenmeyi kısa sürede kendini hissettiriyor. Pes etmek nedir bilmeyen, dinamik ve tuttuğunu koparan gençlerden oluşan bir ekiple siz de kendinizi kahraman gibi hissedeceksiniz.

Siz de Mercedes-Benz Türk’ün bir parçası olmak ve kariyer fırsatlarından haberdar olmak isterseniz sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Mercedes-Benz Türk’ün internet sitesine buradan, Facebook sayfasına buradan, Instagram profiline ise buradan ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: İş

Yorumlar (0) Yorum Yap

/