İngilizce Öğrenmek İsteyenlerin Kafasındaki Soru: Öğrenmenin Garanti Bir Yolu Var mı?

Kaplan International

Kaplan International

Kaplan International, 6 ülkeye yayılmış 37 akredite dil okuluna sahiptir.

İngilizce öğrenmek, iş hayatına girmek isteyen herkes için bir zorunluluk haline geldi. Şirketler için, çalışanlarının İngilizce bilmesi o kadar önemli bir hale geldi ki artık birçok iş ilanı İngilizce olarak hazırlanıyor. Bu sayede İngilizce bilmeyen aday, pozisyona başvuru dahi yapamıyor. İngilizce bu kadar önemli fakat herkesin öğrenmesi mümkün mü? İpucu verelim, evet mümkün!
Ülkece, İngilizce konusunda maalesef sınıfta kalıyoruz. İngilizce konuşmada Avrupa’da son sıralarda, Dünya genelinde de bir hayli gerilerdeyiz. İngilizce öğrenmek için onlarca teknik ve yöntem bulunuyor. Kitaplar, videolar, kurslar derken birçok vaatle karşı karşıya kalıyoruz.

“Öğrenme Garantisi” bir gerçek mi, efsane mi?

Bize sunulan vaatler arasında en önemlisi, öğrenim garantisidir. Sizi tanımadan ve öğrenme yeteneğinizi ölçmeden bir kurs size İngilizce öğrenme garantisi sunabilir mi? Birçok kurs size bunun mümkün olduğunu belirtir ama gerçekleştirebilir mi? Paranızı, enerjinizi ve zamanınızı sizden isteyen kurslar, bu doğrultuda sizi ne kadar destekleyebilir? Bu sorular, İngilizce öğrenmek isteyen herkesin aklını kurcalıyor. Geleceğiniz için önemli bir karara varacağınız kurs seçme anında göz önünde bulundurmanız gereken en önemli kriter, öğrenim garantisi sunan kursların, bunu hangi yöntemlerle gerçekleştireceğidir.

Bazı kursların, uluslararası standartlar gözetilmeden hazırlanan programları, İngilizce öğrenme konusundaki beklentilerinizi karşılamaya yetmeyebilir. Yurt dışı bağlantılarının sağlamlığı, kurs boyunca kullanılan kitapların ve testlerin uluslararası geçerliliği gibi önemli konular kursların tercih edilmesi aşamasında önem teşkil eder.
Birçok kursta bulunan yurt dışı eğitim programı, hem kariyeriniz hem karakteriniz hem de İngilizce’nize önemli yatırımlar yapar. İngilizce’nin yerel dil olarak konuşulduğu ülkeleri tercih etmeniz İngilizce’nizin gelişmesine büyük katkıda bulunacaktır. Bu yüzden etkili bir İngilizce eğitimi almak isteyen birçok kişinin tercihi yurt dışı programı sunan kurslar oluyor.

Kaplan International’ın Amerika, İngiltere, İrlanda ve Kanada’daki dil okulları size gerçek anlamda İngilizce öğrenme garantisi sunuyor.

10 haftada 1, uluslararası alanda tanınmış bir üst seviyeye atlama garantisi veren Kaplan International, seviye atlayamadığınız durumda kurs bitiminde size ücretsiz 4 haftalık ek kurs imkanı da veriyor. Eşsiz K+ eğitim tekniği, katılımcıların konuşma, anlama, yazma ve dinleme yetenekleri geliştirmek için eğlenceli ve etkili yöntemleri bir arada bulunduruyor.

İngilizcenizi kusursuz hale getirmek ve artık gerçek anlamda bir ilerleme istiyorsanız detaylara buradan⇗ ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0) Yorum Yap

/