İKamp 2017 – Yazılımcı Yaz Kampı

Kolay İK

Kolay İK

Bulut tabanlı personel yönetim yazılımı

Kolay İK Yeni Yazılımcılarını Arıyor

İKamp nedir?
2014’te 3 kişiyle kurduğumuz Kolay İK’da bugün harika bir ekiple binlerce şirkete ve on binlerce çalışana hizmet veriyoruz. Türkiye’nin en iyi 10 girişiminden biri seçilen Kolay İK’da ekosistemi değiştirecek ve yepyeni bir yönetim anlayışına sahip bir yapı hayal ediyoruz. Ve şimdi de bu hayalimize yeni ortaklar arıyoruz.
Nasıl bir kamp?
3 Temmuz 2017’de başlayacak ve 6 hafta sürecek bir yazılım kampı düzenliyoruz. Bu kampta sektör deneyimi olan kişilerin de dahil olacağı harika eğitimler verilecek. Sadece teknik değil aynı zamanda yazılımcının ufkunu genişletebilecek iş, pazarlama ve girişimcilik ile ilgili konuklarımız da olacak. Bu deneyime dahil olabilmek için tek ihtiyacın mezun olmak ya da çok az sayıda dersinin kalmış olması.
Neler öğretilecek?
Web uygulamalarını hem frontend hem de backend tarafından detaylı şekilde işleyeceğiz. Anlatılacak tüm pratikler sektör tarafından kullanılan yöntemler doğrultusunda şekillenecek ve farklı projelerde çalışmış uzman kişilerin katılımıyla güçlendirilecek. Eğitimi verilecek başlıca teknolojiler: HTML5 & CSS3, Javascript (Angular), PHP (Laravel), NodeJS (Express), CSS (SCSS), PostgreSQL, Redis, MongoDB, Jenkins, Git, Cloud.
Sonra ne olacak?
Kamp sonrasında yapılacak gerçek bir proje ile de kampçıların bir kısmı ekibimize dahil olacak.
Notlar:
* Başvuranların bilgisayar bilimleri veya ilgili bölümlerde okuyor/okumuş olması zorunlu değildir.
* Kamp 2 ay boyunca tam zamanlı olarak devam edecek ve kampa katılanların ihtiyaçları Kolay İK tarafından karşılanacak.
Kategoriler: Uncategorized @tr

Yorumlar (0) Yorum Yap

/