İhtiyaç Sahibi Okullara Yardımcı Olan Kampanya: Geleceğe Umut Ol

Philippe Dumas

Philippe Dumas

Yeni nesil iş insanı

İhtiyaç sahiplerine yardımcı olmak, özellikle farklı şehirdeyseniz; eskisine göre çok daha kolay bir hale gelmiş durumda. Günümüzde yapılan yardımlara destek olmak bir tık uzağınızda.

Azaraks, ihtiyaç sahibi öğrencilere ve okullara “Geleceğe Umut Ol” kampanyasıyla destek olmaya çalışıyor.
Bu kampanya süresi boyunca Azaraks hiçbir kar amacı gütmemekle beraber, yardım kampanyasına destek olmak için siteye üye olmanızın da zorunlu tutmyor. Hemen al butonu sayesinde göndermek istediğiniz ürünü satın alıp destek için gönderebilirsiniz.

“Satın alacağınız bu paketlerden azaraks hiçbir kar elde etmemektedir. Sadece kredi kartı komisyon ve kargo gönderim ücreti ürün bedeli içerisine dahil edilmiştir.

Satın alma işlemini gerçekleştirirken azaraks’a üye olmak zorunda değilsiniz. Hemen al seçeneğine tıklayarak üye olmadan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma esnasında sizlerden bazı bilgiler(ad/soyad/e-posta) istenecektir. Ürünlerin gönderimi sizlere yapılmayacağından adres kısımına bir şey yazmanıza gerek yok, ancak sistem boş bırakılmasına izin vermiyor. O yüzden herhangi bir şey yazabilirsiniz.”

Aldığınız ürünlerin teslim edileceği okulların listesi de şu şekilde:
Karaca Köyü İlkokulu – Siirt/Şirvan
Tepecik İlkokulu –  Batman/Beşiri
Yanaz İlkokulu – Bartın
Haydar Aliyev İlkokulu – Gaziantep/Şahinbey

Kampanyaya destek olmak ve detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/