İçine Dünyaları Alan Çok Amaçlı Sırt Çantası

Seyahate giderken içine tüm ihtiyaçlarımı koyayım, işe okula giderken pratik bir şekilde kullanayım, kameramı laptopumu rahatça taşıyayım diyenler için müthiş bir sırt çantası alternatifiyle karşı karşıyayız. Peak Design isimli girişim tarafından geliştirilen sırt çantası, hem profesyonel hem de günlük kullanım için ideal bir alternatif sunuyor.

Basitçe “Everyday BackPack” adını taşıyan çanta, ismi gibi tüm günlük ihtiyaçları karşıladığı gibi özellikle fotoğrafçılar için pratik çözümler sunuyor. Kamera, lens ve çeşitli aksesuar bölmelerine sahip olan çanta, kullanım amacına göre şekillendirmeye de imkan tanıyor.

Log’un haberine göre Kickstarter projesi olan Everyday BackPack, aynı zamanda son zamanlardaki en başarılı fon girişimlerinden biri. Hedeflediği 500 bin doları çoktan geride bırakan Peak Design, kampanyanın bitimine iki hafta kala 3,5 milyon doların üstünde fon toplamış durumda. İki farklı renk seçeneği ve 20 litre ile 30 litre seçenekleri bulunan sırt çantasının erken satış fiyatları 20 litre için 189 dolar, 30 litre için 219 dolar.

Kaynak: Log.com.tr

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Kategoriler: Gündem, Teknoloji, Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/