Halkbank Müşteri Hizmetleri

Halkbank müşteri hizmetleri numarasını 7/24 arayarak siz de bankacılık işlemlerini hemen halledebilirsiniz. Bu sayfada yer alan Halkbank 444’lü veya 0850’li kurumsal ve bireysel müşteri temsilcisi numaralarına hemen ulaşabilir; EFT, havale gibi para transfer işlemlerinin yanı sıra fatura ödemeleri, bilgi güncelleme, bilgi alma, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, kart başvuru takibi, şifre alma veya güncelleme, HGS yükleme gibi pek çok farklı işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de en büyük devlet bankaları arasında hizmet veren Halk Bankası, bünyesinde bulunan müşterilerin istek ve önerilerini karşılayabilmek için teknolojiyi yakından takip ederek buna göre çalışmalar yürütmektedir. Bundan dolayı müşterilerinin vakitlerine önem veren Halkbank, sunduğu hizmetler ve internet bankacılığına getirdiği yenilikler ile adından söz ettirmektedir. Siz de Halkbank’ın internet bankacılığı veya mobil bankacılığına giriş yaparak bankacılık işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilir, Halkbank çağrı merkezinde yoğunluk durumlarında sıra beklemek zorunda kalmazsınız. İşte Halkbank’ın bireysel ve kobi dahil tüm müşteri hizmetleri iletişim adresleri telefon, link ve e-posta adresleri:

Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 222 0 400

Halkbank 444 lü numarası

444 0 400

Halkbank Kobi Müşteri Hizmetleri

0850 222 0 401

Halkbank Kobi 444 lü numarası

444 0 401

Halkbank Faks

0212 340 09 99

Halkbank e-posta adresi

[email protected]

Halkbank şikayet formu: Halkbank şikayet formu için tıklayın

Halkbank twitter sayfası: https://twitter.com/halkbanksizinle

Halkbank müşteri hizmetleri posta adresi

PK 17 34735 Sahrayıcedit / İstanbul

Türkiye genelinde yaygın şube ağıyla da şubelerinden hizmet vermeye devam eden Halk Bankası, Kobi’lere özel sunduğu hizmetlerle de adından sıkça söz ettirmektedir. Ülkemizin ekonomisinin gelişmesinde büyük rol oynayan banka pek çok farklı kategoride krediler vermektedir. Bireysel, kurumsal, kobi, esnaf, çiftçi gibi pek çok kalemde kredi ve ihtiyaca göre hareket eden bankada farklı türlerden kredi kullanılabilir. Yukarıda yer alan Halkbank çağrı merkezi numaraları 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Halkbank iletişim bilgileri sayesinde hemen Halkbank’la kontak kurabilir ve bankacılık işlemi gerçekleştirebilir, şikayet veya önerilerinizi anında Halkbank’a ulaştırabilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri “Mutlu Müşteri Merkezi” sloganıyla hizmet vererek tüm Halkbank müşterilerine eşit olarak hizmet veriyor, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek adına sizler için sürekli olarak çalışmaya devam ediyor.

 https://www.direkmusterihizmetleri.com/

Yorumlar (0) Yorum Yap

/