l Girişiminizi Silikon Vadisine Taşımak Için Growth Circuit’e şimdi Başvurun - CEOtudent

Girişiminizi Silikon Vadisine taşımak için Growth Circuit’e şimdi başvurun

GrowthCircuit

GrowthCircuit

Fast Track Your Startup to the Global World With US

Girişiminizi Silikon Vadisine taşımak için Growth Circuit’e şimdi başvurun 1

Growth Circuit 1.Dönem Hızlandırma Programı Başvuruları Başladı

Girişiminizi Silikon Vadisine taşımak için Growth Circuit’e şimdi başvurun 2
Growth Circuit, ODTÜ TEKNOKENT bünyesinde kurulmuş,Türkiye girişimcilik ekosisteminde bulunan teknoloji girişimlerini, Türkiye-Amerika-İngiltere üçgeninde hızlandırarak desteklemeyi amaçlayan ve bu girişimlere yatırımlar yaparak uluslararası pazara açılma şansı tanıyan bir hızlandırma ve yatırım firmasıdır.
Growth Circuit Hızlandırma programı ile İstanbul’da gerçekleşecek 2 haftalık ön hızlandırmayı başarıyla geçen ekipler Growth Circuit giriş yatırımı ile birlikte fikirlerini en yalın haliyle ürünleştirecek ve 2 ay boyunca UC Berkeley ve Bobson Collage mentorları ile birlikte iş fikirlerini valide ederek iş modellerini Silikon Vadisi kurallarına göre kurmayı öğrenecekler. 
Girişiminizi Silikon Vadisine taşımak için Growth Circuit’e şimdi başvurun 3
Bu aşamayı başarıyla tamamlayan girişimler, 80.000 TL Growth Circuit devam yatırımı ile birlikte Draper Üniversitesi ya da ABC Hızlandırma Programlarına katılarak 5-8 hafta San Francisco Silikon Vadisi girişimcilik ekosistemini deneyimleyecekler. 

Yatırımlarına durmadan devam edecek olan “Growth Circuit” Türkiye’nin azimli ve fikrine güvenen girişimci adayları ve teknoloji startuplarını uluslararası başarıyı yakalamak için hızlandırma programına davet ediyor.

Başvuru;

https://www.growthcircuit.co/

Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/