“GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ’18” 

.

Ceotudent Kullanıcısı

#GZ18

2014 Türkiye Genç Ekonomi Başarı Ödülleri Yılın Üniversite Kulübü Ödülüne sahip İstanbul Ticaret Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu  bu yıl 6.sını düzenlediği Girişimcilik Zirvesi’18, 8 Mayıs 2018 Salı günü İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü’nde gerçekleşecek.
“Başarıya bir adım daha yok çünkü zaten zirvedesin!” mottosu ile yola çıkarak organize edilen zirveye iş dünyasından oldukça önemli lider konuklar katılacak.

Arhan Kayar: founder of dream design factory, adquarters ad. agency, director of IDW(istanbul design week) board member of EO Turkey working for Creative Industry
Jankat Sarı:A internet on tech & trends since 2001 and consultant for digital content, product strategies, product development, software developer, product positioning / re-design and social media.
14 years of experience for e-commerce, market place, aggregator and smart mobility.
B.Ersin Mürtezaoğlu: Founder & General Manager at Natural Hair Turkey
Murat Erdör: Digital Transformation Consultancy & Lecturer & People Connector & Columnist & Keynote Speaker
Enes Olgun: Investor, Entrepreneur, Author

Etkinlik tüm katılımcılara açık, ücretsiz ve sertifikalıdır. Birbirinden kıymetli deneyimlerin anlatılacağı, çeşitli başarı/başarısızlık hikayelerinden kendinize bir pay çıkarıp olaylara farklı yönlerden bakmanızı sağlayacak bu ufuk açıcı etkinliği sakın kaçırmayın..

8 Mayıs günü saat 10.30’da seni bekliyoruz.

Bir girişimci adayı için muhteşem fırsatlar barındıran, geleceğin teknolojilerinin sahne alacağı bu görkemli ve ücretsiz etkinliğe katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.

Kategoriler: Etkinlik, Uncategorized @tr

Yorumlar (0) Yorum Yap

/