Girişimcilere Bir Gecede 10 Milyon Liraya Yakın Yatırım: Big Bang Dünya’da İlk 3’te

İTÜ Çekirdek

İTÜ Çekirdek

İyi girişimler İTÜ Çekirdek'ten yetişir

Dünyada girişimcilere en fazla kaynak sağlayan ilk üç girişimcilik yarışması arasında yer alan İTÜ Çekirdek Big Bang’te girişimciler yatırımcıları etkilemek ve bu sene 10 Milyon TL’ye yakın büyük ödülden pay almak için sahne alacak.
Dünyada girişimcilere en fazla kaynak sağlayan ilk üç girişimcilik yarışması arasında yer alan Big Bang Startup Challenge’ın sahnesine çıkacak birbirinden iddialı 20 girişim, bir yıl boyunca belirli alanlarda kendileri geliştirdiler, büyüdüler. 23 Kasım günü UNIQ İstanbul’da yatırımcıların, şirketlerin ve girişim meraklılarının karşısına çıkıyorlar!

Eleme sürecinin ardından sahne alma şansı yakalayan girişimler geleceğin büyük şirketleri olma yolunda en önemli adımlarını atarken, orada olan katılımcılar da bizzat geleceğe şahit olma şansı yakalıyor.

Ayrıca Big Bang’te girişimciler yenilikçi fikir ve iş modellerinden haberdar olma ve yükselen girişimler ile tanışma fırsatı elde ediyorlar. Aynı zamanda etkinliğe katılan şirketler ve yatırımcılar ile networking de yapabilirler.
23 Kasım’da Uniq İstanbul’da sahneye çıkacak olan o 20 girişimi buradan inceleyebilirsiniz.

Bir girişimci adayı için muhteşem fırsatlar barındıran, geleceğin teknolojilerinin sahne alacağı bu görkemli ve ücretsiz etkinliğe katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.

Yorumlar (0) Yorum Yap

/