Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Bankalar , Kredi, Kosgeb

Bankalar , Kredi, Kosgeb

Bankalar, Kosgeb, Kredi

Gelir belgesiz ve maaş bordrosuz kredi mi çekmek istiyorsunuz? Artık çok kolay! Bayanlara gelir belgesiz finansman, işsizlere kredi veren bankalar, işsizlere kefilsiz kredi veren bankalar, Odeabank gelir belgesiz kredi, Akbank gelir belgesiz kredi, ziraat bankası gelir belgesiz kredi gibi tüm konuları sizin için araştırdık. İhtiyaç, otomobil ve konut kredisi çekmek için bankaların kapısını çaldığınızda, sizden maaş bordrosu isterler. Bu belgenin istenmesinin amacı, krediyi ödemeye gücünüzün olup olmadığı, aylık taksitleri karşılayıp karşılayamayacağınızın tespit edilmesidir. Hiçbir geliri olmamasına rağmen bankalara kredi başvurusunda bulunan kişiler olmasına rağmen, bordrosuz, gelir belgesiz çalışan esnaf, çiftçi gibi kişiler ve kendi işini yapmakta olan bu kapsamda maaşı bulunmayan şahıslar da, bu konuda mağduriyet yaşamaktadırlar. Bu mağduriyetlerin önlenmesi kapsamında, bordronuz olmadan nasıl para çekebileceğinizi sizlerle paylaşacağız. Gecikmeden yazımızın içerisindeki bilgiler ile başvurunuzu sağlayın. Gelin beraber inceleyelim.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020

Bankalar müşterilerinin kredi taleplerini cevaplayabilmek adına kendilerinin bazı şartları yerine getirmelerini talep ederler. Bunlardan bir tanesi de gelir belgesidir. Ancak düzenli geliri olmayanlar bankaya bu belgeyi sunamazlar. Peki gelir belgesiz bankalar kredi verir mi? Sizler için kefilsiz senetsiz kredi veren bankaları kaleme aldık. Maaş bordrosu talep etmeden de bazı bankalar kredi veriyor. Belgesiz ve evraksız kredilere, ihtiyaç kredisi denmektedir. Faiz oranları, kişinin kredi puanına ve siciline göre değişiklik gösterir. 60 ay vadeli gelir belgesiz kredi veren bankaları sizin için araştırdık.

Vakıfbank

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

Enpara

CEPTETEB

FibaBank

ING Bank

OdeaBank

Ziraat Bankası

AktifBank

Türkiye İş Bankası

Yapı Kredi Bankası

Garanti Bankası

Bu bankalardan gelir belgeniz olmadan ihtiyaç kredi çekebilirsiniz. Kredi Hayat Sigortalı ve sigortasız olarak faiz oranları değişiklik göstermektedir. Bu bankalardan herhangi birinin maaş müşterisi iseniz, işlemleriniz daha kolay olacaktır. Maaş müşterisi olduğunuz bankadan finansman desteği alarak belirtilen miktarda kredi çekebilirsiniz.

Kefilsiz ve Maaş Bordrosuz Kredi Çekilebilecek Bankalar

Kefilsiz ve bordrosuz kredi imkanı sağlayan bankaları sizin için araştırdık. Yazımızın devamında hepsini görüntüleyebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

ING Bank

Odeabank

Akbank

En Para

N Kolay Kredi

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Kefilsiz ve bordrosuz kredi işlemlerinizi bu banka ile çözümleyebilirsiniz. Bireysel krediler seçiminizi yaparak, karşınıza çıkan bilgileri doğru şekilde tamamladıktan sonra % 1,49- % 1,50 faiz oranları ile başvuru sağlayabilirsiniz. Faiz oranları kredi puanınıza göre değişiklik göstermektedir. Belirli bir limit dahilinde, paraya ihtiyacı olan müşterilerine Odeabank şubelerinde bordrosuz kredi verilebiliyor. Bu işlem için kişinin kredi notunun yüksek olması, daha önce herhangi bir finansal işlem nedeniyle kara listeye düşmemiş olması gerekiyor. Her ne kadar internet üzerinden online başvuru yapılabilse de, kredini operasyon işlemi ve verilip verilmeyeceği, Odeabank şubelerinde belirleniyor. Nakit Hazır Kredi Başvurusu adı verilen pakete online başvuru yapılabiliyor. Odeabank gelir belgesiz kredi başvurusu adresini ziyaret edebilirsiniz. 60 aya varan vadeler ile sadece T.C. kimlik belgeniz ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Tabloda Odeabank gelir belgesiz kredi maliyetleri gösterilmektedir. 36 aya varan vadeler ile %1,49 faiz oranları ile kredinizi çekebilirsiniz. 53 TL kredi tahsis ücreti ile 10 bin TL krediyi 36 ay vadeli olarak çekmeniz durumunda 379 TL aylık taksitler ile kredinizi alabilirsiniz.

Gelir belgesi talep etmeyen bankalardan bir tanesi olan Odeabank kredi çekme işlemi için internet üzerinden formu doldurarak 30 bin TL’ ye varan kredinizi çekebilirsiniz. Şubeye giderek sıra beklemenize gerek kalmayacağı gibi, kredi kartı vb. farklı bankacılık ürünlerini satın almanıza da gerek yoktur. Banka tarafından ücretsiz olarak kart sahibi de olmuş olacaksınız. PTT matiklerden kartınız ile paranızı çekebilirsiniz. Para transferi esnasında hiçbir ücret de talep edilmeyecektir.

Çekilen kredilerin taksit ödemelerini;

Odeabank İnternet Şubesi,

Odeabank Mobil Şube,

Diğer bankalardaki hesaplarınızdan Havale/Eft yoluyla,

Akbank ATM’lerinden

PTT Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank ATM’leri ve PTT Şubelerinden ödeme yapabilmek için TC Kimlik No ve kredi hesabına ait IBAN bilgileri gerekmektedir. PTT Şubeleri kredi ödemeleri BSMV dahil 4,00 TL ile Akbank ATM’lerinden kredi ödemeleri 2,50 TL+BSMV olarak ücretlendirilecektir. Akbank ATM’lerinden “Odeabank Ödemeleri” adımı seçilerek ödeme yapılabilirsiniz.

Aktifbank Kredi detayları için tıklayınız.

Garanti Bankası

Daha önce hiç kredi çekmediyseniz, Garanti bankasından 36 ay vadeli 100.000 TL. ye kadar bordrosuz kredi alabilirsiniz. Bu avantajdan yararlanabilmek için sicilinizin temiz olması, ihtiyaç, konut veya otomobil kredisi çekmemiş olmanız, kredi kartı borçlarınızın bulunmaması gerekiyor. İnternetten başvuru gelir belgesiz garanti kredi başvurusu sayfasından yapılıyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları şu anda %1,09‘tür.

Türkiye Ekonomi Bankası

CEPTETEB ve düşük faiz kampanyaları düzenleyen TEB, müşterilerine evrak, kayıt, belge, imza, senet gibi işlemler ile uğraşmamaları için hemen başvuru yapabilecekleri bir kredi paketi sunuyor. Bu kredinin onay aşamasında yine müşterinin daha önce ki işlemleri önem taşıyor. Kişinin borçlu olmaması, sürekli müşterisi olması, bankaya ait kredi kartlarını kullanması büyük önem taşıyor. Kefilsiz ve gelir belgesiz kredi işlemlerinizi internet şubesinden giriş yaparak, ihtiyaç kredisi bölümünü seçerek karşınıza çıkan bilgileri doldurduktan sonra % 0,79, % 0,89 faiz oranları ile kredinize başvuru sağlayabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan 5 dakika sonra sms yolu ile değerlendirme sonucu bilginizi alabilirsiniz. 12 bin 500 üst limitli krediden yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası Pratik İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası Pratik İhtiyaç Kredisi

Enpara Gelir Belgesiz Kredi

Eşit taksitler halinde belirlenen bir vade boyunca geri ödenen bireysel ihtiyaç kredisidir. Dosya masrafı yok, tahsis ücreti ve komisyonu yoktur. En az 1.000 TL. en çok 60.000 TL. olarak , maksimum 60 ay vadeli olarak kullanılabilir. Enpara.com’dan kredisi alabilmeniz için kredi başvurusunda bulunmalısınız ve başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi gerekir. Mevcut enpara.com müşterileri enpara.com internet veya cep şubesi’nden, başvurabilirler. Başvuru sırasında herhangi bir belge, kefil ya da teminat istenmez. İhtiyaç kredisi başvurularında QNB Finansbank kredi politikaları çerçevesinde değerlendirme

yapılır. Bankadan önceden kullanılmış kredi ve kredi kartı ödemelerinin gecikmiş olmaması, ödemelerin düzenli yapılmış olması, düzenli gelire sahip olması veya Enpara.com’da bir birikim olması başvurunun olumlu olmasını sağlayacak en önemli kriterlerdir.

Enpara.com müşterisi iseniz, değerlendirmenin olumlu sonuçlanması durumunda, internet üzerinden veya cep şube üzerinden “Kredi Ödeme Planı”nın ve sözleşmenin onaylanmasını takiben kredi anında hesabınıza geçirilecektir.

Enpara müşterisi değilseniz, banka tarafından en kısa sürede aranarak enpara.com müşterisi yapılırsınız.Kredi taksit ödemelerinizi, enpara.com cep şubesi, internet şubesi,QNB Finansbank Atm’lerinden yapabilirsiniz. Enpara hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda, hesabınızdan otomatik olarak tahsilat yapılmaktadır.

Unutulmamalıdır ki! Kredi taksit ödemelerini, ödeme planında belirtildiği gibi , zamanında ve eksiksiz ödenmesi gerekmektedir.

Enpara.com ihtiyaç kredisini istediğiniz zaman vadesinden önce kapatabilir, erken taksit ödeyebilir veya toplu ara ödeme yapabilirsiniz, bu durumlarda meydana gelecek faiz indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi taksit sayıları ve Aylık faiz oranlarını aşağıdaki tablomuzda sizler için derledik.

Taksit Sayısı Aylık Faiz Oranı

12 Ay ( 1 yıl ) % 0,99

24 Ay ( 2 yıl ) % 1,01

36 Ay ( 3 yıl ) % 1,05

48 Ay ( 4 yıl ) % 1,05

60 Ay ( 5 yıl ) % 1,05

Yine, enpara.com 20.000 TL. İhtiyaç Kredisi tablosu da aşağıda gösterildiği gibidir.

Kredi Miktarı

Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Miktarı

Toplam Geri Ödenecek Tutar

20.000 TL.

% 1,05 694,48 TL. 25.001,28 TL.

Belirlenecek tutar ve taksitlere göre ödeme planı için bankanın vereceği bilgiler geçerli olacağını bilmenizde fayda vardır.

INGBank Mini Kredi

Dört bin lira civarında bir paraya ihtiyacınız var ise, INGBank mini kredi paketi tam size göre. Banka eski köye yeni adet getiren kampanyası ile 1 yıl ve 3 yıl aralığında çekilen kredinin %0,5’i oranında dosya masrafı ile herkese kredi veriyor. 36 ay vadeli gelir belgesiz kredi kullanmanız durumunda aylık 167 Türk Lirası geri ödeme yapmanız gerekiyor. En az 3 en fazla 60 ay vadeli ihtiyaç kredinizi kefilsiz çekmeniz bu banka için mümkün. Faiz oranları % ,79 ve % 1,00 oranları ile dilerseniz internet sitesi veya mobil bankacılık üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Maksimum 5.000 TL. limitlidir.

4 sene vade yapılır.

Şuan ki anlık aylık faiz %1,99 ‘dur.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Maaş bordrosuz krediniz için yapmanız gerekenler çok kolay! İnternet bankacılığını indiren veya internet adresine girerek online kredi başvurusu yapan vatandaşlarımız, KKB puanlarımalarının yerinde olması durumunda 40.000 TL.’ye kadar gelir belgesiz kredi çekebiliyorlar. Akbank uygulamasından kredi miktarı ve vade seçeneği ile başvuru yapabilirsiniz. Faiz oranları % 1,00 ve % 1,14 oran ile 3 ay erteleme fırsatıyla gelir belgesiz kredi başvurunuzu sağlayabilirsiniz. Krediniz anında hesabınızda. ? Akbank Mobil uygulamasına Akbank Direkt adı verilmekte olup, bu uygulamada aktivasyon ve şifre işlemlerini gerçekleştirdikten sonra;

Başvurular ve Nakit İhtiyaçlarım;

İhtiyaç Kredisi Başvurusu,

ekranını kullanarak 40 bin lira limit ile 48 ay vadeli (4 SENE) maaş bordrosuz kredi çekebilirsiniz.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

N Kolay Kredi

Kefil istemeden kredi veren dijital bankacılık sistemidir. Bu banka için internet üzerinden başvuru yaparak faiz oranları % 1,00- % 1,89 oranlarla kredi başvurunuzu sağlayabilirsiniz. En fazla 6 ay vadeli ödeme sistemi olacaktır. Kredi başvuru sonucunu cep numaranızdan sms yolu ile öğrenebilirsiniz.

Ayrıca maaş müşterisi olduğunuz bankalardan uygun faiz oranları ile finansman desteğinizi kullanarak kredi çekebilirsiniz. Garanti BBVA, Yapı ve Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Türkiye İş Bankası, Halkbank, QNB Finansbank, Denizbank. Vermiş olduğumuz bankaların maaş müşterisi iseniz başvuru yapabilir ve banka insiyatiflerinden yararlanarak kredinizi alabilirsiniz.

İşsizlere Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesi şartı aramadan işsizlere kredi veren bankalar oldukça talep görmektedir. Maaş bordrosu istemeden kredi veren 5 bankayı sizin için araştırdık. Bu bankalar için internet sitesi veya mobil bankacılıktan başvuru yapabilirsiniz. Bu bankalar;

Akbank

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

N Kolay

Enpara

Burganbank

olarak verilmektedir. İşsizlere kredi veren bu bankaların dikkat ettiği en önemli konu ise kredi notunuzdur. Kredi notu kişinin ödeme performansını belirler. Her ay düzenli tüm ödemeler bu notunuzu etkilemektedir. Bunlarla beraber internet üzerinden yapılan başvuruda kişinin TCKN bilgileri ile adına kayıtlı tüm bilgiler bankalar tarafından görüntülenir ve kişiye finansman desteği sunarak kredi işlemi oluşturulur. Olumlu sonuçlanan kredinizi şubelerden veya tanımlı hesaba ödeme yapılmasını talep ederek paranızı alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Ziraat bankasından gelir belgesiz kredi işlemleriniz için yukarıda vermiş olduğumuz kredi başvuru işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir. Ve kredi miktarınızın en fazla 30.000, 00 TL olması gerekir. Ziraat bankası şu an için en fazla otuz bin ve 60 ay vadeli gelir belgesiz ve kefilsiz kredi vermektedir. Ayrıca maaş müşterilerine gelir belgesi talebinde bulunmadan faiz oranları uygulaması ile finansman desteği sunarak kredi seçeneği sunmaktadır.

Memurlar için Vakıfbank,

Çiftçilerimiz için Ziraat Bankası,

Esnaflarımız için Halk Bank gelir belgesiz kredi vermektedir.

Bayanlara Gelir Belgesiz Finansman

Bu finansman desteğine başvuru yapanlar özellikle düzenli geliri olmayan kesimler ev hanımları ve öğrencilerdir. Bankalar krediyi garanti altına almak adına başvuru esnasında gelir belgesi talep ediyorlar. Ancak bu kesimlerin gelir belgelerinin olmaması kredi alamayacakları manasına gelmiyor.Gelir belgesi olmayan bayanlara kredi veren bankaları sizin için araştırdık. Bunlar; Denizbank, TEB bankası, Akbank, Türkiye İş Bankası, ING bank gibi bankalar kadınlara özel kredi ve finansman desteği sunmaktadır. Belirttiğimiz bankalar dışında kredi çekmek veya finansman desteği almak isterseniz başvuru yaparken kredi notunuzun yüksek olması gerektiğini unutmayın.

Kategoriler: Alıntılar

Yorumlar (0) Yorum Yap

/