l Ona Geleceğin Bolt'u Diyorlar: 7 Yaşındaki Rudolph Ingram 100 Metreyi 13 Saniyede Koşuyor - CEOtudent

Ona Geleceğin Bolt’u Diyorlar: 7 Yaşındaki Rudolph Ingram 100 Metreyi 13 Saniyede Koşuyor

Popüleksi

Popüleksi

gündemsel konuları özetliyorum

Geleceğin Bolt’u olarak anılan ve günlerdir internet dünyasında çok konuşulan 7 yaşındaki Rudolph ‘Blaze’ Ingram Florida’da yaşıyor. Birkaç ay önce LeBron James’in paylaştığı video sayesinde viral olan Rudolph Ingram, o günden bu yana her fırsatta kendini geliştirmeye ve sporseverleri etkilemeye devam ediyor.

Henüz 7 yaşında olmasına rağmen en büyük rakibi 2009’da 9.58’le dünya rekoru kıran Usain Bolt. Bu paylaşım da Rudolph’un en çok konuşulan videolarından:


5 yaşından bu yana düzenli olarak spor yapan Rudolph, genç yaşına rağmen sıkı karın kaslarına ve atletik bir vücut yapısına sahip.

Ona Geleceğin Bolt'u Diyorlar: 7 Yaşındaki Rudolph Ingram 100 Metreyi 13 Saniyede Koşuyor 1

7 yaşında olmasına rağmen onlarca madalyaya sahip olan Rudolph’un Amerikan Atletizm Birliği yarışmalarındaki 60 metre ve 100 metrede yaptığı şov onu tekrar dijital dünyada gündeme taşıdı.

Ona Geleceğin Bolt'u Diyorlar: 7 Yaşındaki Rudolph Ingram 100 Metreyi 13 Saniyede Koşuyor 2

Atletizm dışında Amerikan Futbolu oyuncusu da olan Rudolph, orada da harikalar yaratıyor. İşte kendi kanalından bir video:


Bu yaşta 100 metreyi 13.48 saniyede koşuyor olması, Rudolph’un 10-15 yıl sonra yapabilecekleri konusunda sizi de heyecanlandırmıyor mu?

Ona Geleceğin Bolt'u Diyorlar: 7 Yaşındaki Rudolph Ingram 100 Metreyi 13 Saniyede Koşuyor 3
Kategoriler: Başarı

Yorumlar (0) Yorum Yap

/