Ona Geleceğin Bolt’u Diyorlar: 7 Yaşındaki Rudolph Ingram 100 Metreyi 13 Saniyede Koşuyor

Popüleksi

Popüleksi

gündemsel konuları özetliyorum

14 Şubat 2019

Geleceğin Bolt’u olarak anılan ve günlerdir internet dünyasında çok konuşulan 7 yaşındaki Rudolph ‘Blaze’ Ingram Florida’da yaşıyor. Birkaç ay önce LeBron James’in paylaştığı video sayesinde viral olan Rudolph Ingram, o günden bu yana her fırsatta kendini geliştirmeye ve sporseverleri etkilemeye devam ediyor.

Henüz 7 yaşında olmasına rağmen en büyük rakibi 2009’da 9.58’le dünya rekoru kıran Usain Bolt. Bu paylaşım da Rudolph’un en çok konuşulan videolarından:


5 yaşından bu yana düzenli olarak spor yapan Rudolph, genç yaşına rağmen sıkı karın kaslarına ve atletik bir vücut yapısına sahip.


7 yaşında olmasına rağmen onlarca madalyaya sahip olan Rudolph’un Amerikan Atletizm Birliği yarışmalarındaki 60 metre ve 100 metrede yaptığı şov onu tekrar dijital dünyada gündeme taşıdı.


Atletizm dışında Amerikan Futbolu oyuncusu da olan Rudolph, orada da harikalar yaratıyor. İşte kendi kanalından bir video:


Bu yaşta 100 metreyi 13.48 saniyede koşuyor olması, Rudolph’un 10-15 yıl sonra yapabilecekleri konusunda sizi de heyecanlandırmıyor mu?

Yorumlar (0) Yorum Yap

/