l Adidas, Oreo Gibi Game Of Thrones’un Son Sezonunda İş Birliği Yaptığı 5 Marka  - CEOtudent

Adidas, Oreo Gibi Game of Thrones’un Son Sezonunda İş Birliği Yaptığı 5 Marka 

Hayatlarımıza derinden nüfuz etmiş dünyanın en büyük markaları, uzun bir aradan sonra son sezonuyla yayına girecek olan Game of Thrones’un gördüğü ilgiden nasiplerini almak için adeta sıraya girdiler. Böylesine özel bir yapımın ekranlara veda ediyor olması ayakkabısından kurabiyesine kadar beraberinde birçok iş birliğine yol açmış görünüyor.
Gelin, en yaratıcı Game of Thrones koleksiyonları birlikte inceleyelim!

1) Adidas

Adidas, Oreo Gibi Game of Thrones’un Son Sezonunda İş Birliği Yaptığı 5 Marka  1
Adidas, oldukça ilgi gösterilen Ultraboost model spor ayakkabılarında Game of Thrones imzası taşıyacak yeni modellerini gösterime çıkardı. Ünlü dizinin kahramanlarından, kötü karakterlerinden ve hanelerinden ilham alınan yeni koleksiyon oldukça ses getirdi.
Her bir çift ayakkabı, tabanına yerleştirilmiş olan Game of Thrones logosuyla beraber ait olduğu hanenin sembolleri ve sloganıyla tasarlanmış.
Renk tonları da hanelerden esinlenerek hazırlanmış. “Lannister” modelinde kırmızı ve altın rengi ağırlıkta iken “Targaryen” ejderhayı anımsatan bir tasarıma sahip. Akgezenlerden ilham alınan “White Walker” ayakkabısı, açık beyaz ve buzlu mavi renklerinin esintilerini taşıyor.

2) Oreo

Adidas, Oreo Gibi Game of Thrones’un Son Sezonunda İş Birliği Yaptığı 5 Marka  2
Oreo geçtiğimiz hafta, üzerinde Game of Thrones’a özel Lannister, Stark, Targaryen ve Whitewalker kabartmalı olan özel Oreo kurabiyelerini satışa çıkardı.

Oreo;, Game of Thrones’un ikonik jeneriğinden ilham alarak kurabiyelerle inşa edilmiş muhteşem bir animasyon kliple bu iş birliğini duyurdu.


3) Mountain Dew

Mountain Dew; NBA all-star Joel Emblid ve The Chainsmokers grubundan herkesi, Game of Thrones‘un ikonik jenerik müziğini yeniden seslendirmeye davet etti.
Ayrıca yeşil rengiyle akıllara kazınmış marka, Arya Stark’ın ünlü repliği olan “A girl has no name” (bu kızın bir adı yok) cümlesinden ilham alarak bembeyaz bir tasarıma bürünen kutular çıkaracak.
Sıcak olduğunda, kutular bembeyaz görünürken soğutulduktan sonra, Arya Stark’ın ikonik öldürme listesi kutu üzerinde belirmeye başlıyor.
Adidas, Oreo Gibi Game of Thrones’un Son Sezonunda İş Birliği Yaptığı 5 Marka  3

4) Urban Decay

Dünyada ilgiyle takip edilen kozmetik markalarından bir tanesi olan Urban Decay, Westeros’taki güçlü kadınlardan ilham alarak Game of Thrones işbirliğiyle bir koleksiyon çıkardı.

Koleksiyonun farı paletindeki her bir ton Westeros’taki güç dengelerini ve kilit figürlerin çeşitliliğini temsil ediyor. Jon Snow’un Valyrian çeliğinden yapılma kılıcından esinlenen fırçalar da koleksiyonun gözde parçalarından.

Adidas, Oreo Gibi Game of Thrones’un Son Sezonunda İş Birliği Yaptığı 5 Marka  4

5) Johnnie Walker

Adidas, Oreo Gibi Game of Thrones’un Son Sezonunda İş Birliği Yaptığı 5 Marka  5
Black Label’ı ile oldukça meşhur, yürüyen adam logosuyla ikonikleşen bir viski markası olan Johnie Walker da Game of Thrones’la işbirliği yapan markalardan bir tanesi.
Koleksiyona özel üretilen Scotch viski, dizideki “White Walkers” (Akgezen) ruhundan ilham alarak bembeyaz tasarlanmış. Sur’un ötesindeki Kuzey’i yansıtan viski şişesi soğutulduğunda üzerinde gizli bir tasarım ortaya çıkıyor.
Adidas, Oreo Gibi Game of Thrones’un Son Sezonunda İş Birliği Yaptığı 5 Marka  6

Son sezona bu kadar az kalmışken tüm Game of Thrones sevenleri selamlıyorum. ?

Valar Morghulis!

Bu içerik de ilginizi çekebilir! ?

Kategoriler: Kültür

Yorumlar (0) Yorum Yap

/