Fikrini Paraya Dönüştür

Fikirlerinle dünyayı değiştirebilir ve bunu paraya dönüştürebilirsin. Üstelik bunu sadece Adgager’a üye olarak yapabiliyorsun.

Adgager’a üye olarak markaların ürünlerini ilk yolladığı kişilerden oluyorsun, markaların kampanyalarını yorumluyorsun ve önerilerde bulunuyorsun.

Adgager kullanıcılarına “Gager” ismini veriyor. Gager olma hakkı kazanarak, fikirlere etki etme şansını elde edip bunun karşılığında çeşitli şekillerde kullanabileceğiniz ve nakit para olarak çekebileceğiniz GAGler kazanıyorsun. Gagerlar GAGlerini nakit para olarak çekebilir ya da GAGleriyle büyük ödül çekilişlerine katılabilir, bağış yapabilir, eğitim satın alabilir.

Gagerlar temel bilgilerini eksiksiz doldurduklarında 1.2 GAG = 6 TL kazanırlar. Bundan sonra yapacakları ölçümlemeler sonunda kazandıkları GAGlerin değeri 50 TL ve katlarına ulaştığında nakit para olarak çekebilirler.( 1 GAG 5 TL değerindedir)

Adgager ayrıca gager’lara Los Angeles’taki Universal Studios ziyareti ve Harvard Üniversitesi kampüs gezisi gibi sürpriz ödüller de sunuyor.

https://youtu.be/amcPrgQsaro

Kategoriler: Girişimcilik, Teknoloji

Yorumlar (0) Yorum Yap

/