İş, İnovasyon ve Yaratıcılık: Fifteen Seconds Festivali İstanbul’a Geliyor

Fifteen Seconds

Fifteen Seconds

Europe’s leading festival for business, innovation, and creativity. April 21-22, 2020, Istanbul

İş dünyası, inovasyon ve yaratıcılık konularında Avrupa’nın en önemli konferansı olan Fifteen Seconds İstanbul’a geliyor!
CEOtudent olarak, Avrupa Fifteen Seconds ekibinde olan arkadaşlarımızın, Fifteen Seconds Festivali’nin uluslararası versiyonuna ev sahipliği yapacak ilk şehir olarak İstanbul’u seçtiklerini duyurmaktan gurur duyuyoruz. 21-22 Nisan 2020’de, Avrupa’nın önde gelen iş, inovasyon ve yaratıcılık konferansı Fifteen Seconds’ı şehre getiriyorlar. Etkinliğimiz Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.
Ortaklarımız Manastır ile birlikte, egosuz, gündemsiz, saçma sapan şeylerin olmadığı, bambaşka bir iş konferansına ev sahipliği yapacağız. Bu, tamamen bireyleri dönüşüme sürüklemek için tasarlanmış, iki günlük oldukça kapsamlı harika bir deneyim olacak.
Fifteen Seconds Festivali için bilet satışları 23 Ekim Çarşamba günü başlıyor. O gün, iki bileti tek bilet fiyatına alma şansınız olacak: İki festival biletini 199€ ya da iki öğrenci biletini (27 yaş altı) toplam 49€ ödeyerek satın alabilirsiniz.

1 bilet fiyatına 2 bilet kampanyası için şimdi kaydolun ve tüm sezonun en iyi fiyatını garantileyin!

Fifteen Seconds’a hemen buradan kayıt olabilirsiniz.

Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/