Avrupa’nın En Büyük İnovasyon ve Girişimcilik Festivali Fifteen Seconds İstanbul Biletleri Satışta

Fifteen Seconds

Fifteen Seconds

Europe’s leading festival for business, innovation, and creativity. April 21-22, 2020, Istanbul

23 Ekim 2019

İş dünyası, inovasyon ve yaratıcılık konularında Avrupa’nın en önemli konferansı olan Fifteen Seconds İstanbul’a geliyor!

CEOtudent olarak, Avrupa Fifteen Seconds ekibinde olan arkadaşlarımızın, Fifteen Seconds Festivali’nin uluslararası versiyonuna ev sahipliği yapacak ilk şehir olarak İstanbul’u seçtiklerini duyurmaktan gurur duyuyoruz. 21-22 Nisan 2020’de, Avrupa’nın önde gelen iş, inovasyon ve yaratıcılık konferansı Fifteen Seconds’ı şehre getiriyorlar. Etkinliğimiz Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.
Ortaklarımız Manastır ile birlikte, egosuz, gündemsiz, saçma sapan şeylerin olmadığı, bambaşka bir iş konferansına ev sahipliği yapacağız. Bu, tamamen bireyleri dönüşüme sürüklemek için tasarlanmış, iki günlük oldukça kapsamlı harika bir deneyim olacak.
Fifteen Seconds Festivali için bilet satışları bugün başladı. Aynı zamanda, iki bileti tek bilet fiyatına alma şansınız  bulunuyor: İki festival biletini 199€ ya da;
Öğrenciyseniz ve arkadaşınızla unutulmayacak bir festival deneyimi yaşamak isterseniz iki öğrenci biletini (27 yaş altı) toplam 49€ ödeyerek satın alabilirsiniz.

1 bilet fiyatına 2 bilet kampanyası için şimdi kaydolun ve tüm sezonun en iyi fiyatını garantileyin!

Fifteen Seconds’a hemen buradan kayıt olabilirsiniz.

Yorumlar (0) Yorum Yap

/