FARKINDALIK ZİRVESİ’19

İstanbul Teknik Üniversitesi Denetim ve Danışmanlık Kulübü tarafından düzenlenecek olan Farkındalık Zirvesi için geri sayım başladı! Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Farkındalık Zirvesi 16-17 Aralık 2019 tarihlerinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde!

2 GÜN, 11 OTURUM, 8 SEKTÖR!

Farkındalık Zirvesi, sürekli gelişmekte ve değişmekte olan iş dünyası hakkında daha bilinçli bir öğrenci ve mezun kitlesi oluşmasına katkı sağlamak amacıyla “VUCA:Sis Perdesi” temasıyla sizlerle olacak.

İki gün sürecek olan organizasyonda Türkiye’nin en başarılı girişimcilerinin yanı sıra Denetim, Danışmanlık, Bankacılık, FMCG, Kimya, Enerji ve Elektrik-Elektronik gibi sektörlerden önde gelen isimleri tecrübelerinden faydalanarak onlarla birebir iletişim kurup kendi yol haritanızı oluşturabilir, VUCA Dünyası’nda liderliğe atacağınız adımlarla geleceğinizin sis perdesini aralayabilirsiniz!

QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Farkındalık Zirvesi’nde, Unilever, Pfizer, Hayat Kimya ve IBM, Monster gibi sektöründe lider birçok firma ve sürpriz oturumlar seni bekliyor! Sen de #LiderlikRuhumda diyorsan hemen kayıt ol, zirvede yerini al!

Etkinliğe kendini geliştirmek isteyen herkes; okul, bölüm ve sınıf ayırt etmeksizin davetlidir. Etkinlik tüm katılımcılara ücretsiz olup, etkinlik sonunda her gün en az 3 oturuma, toplamda 8 oturuma katılım gösteren herkese sertifika verilecektir.

Kayıt olmak için; https://www.ituddk.com/farkindalik-zirvesi/

Kategoriler: Kariyer

Yorumlar (0) Yorum Yap

/