En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019 [Mevduat Faiz Oranları]

En yüksek faiz veren banka ilgi bilgi ekonomi dalgalanmalar dolayısıyla yatırımcıların kafasını büyük oranda karıştırmış durumda Doların ani yükselişi ile birlikte Türk lirasının ciddi anlamda değer kaybetmesi bankaların mevduat faiz oranlarında değişikliğe gitmesine neden oldu. Bir çok özel banka vadeli hesap getirisi için çeşitli kampanyalar düzenleyerek yeni müşteriler kazanmaya çalışmakta ve bankacılık piyasasını yeniden hareketlendirme çabası içerisine girmiş durumdalar.

Özellikle ‘Hoş geldin Faizi’ adı altında gerçekleşen ve piyasa şartlarının üstünde mevduat faizi veren bankaların gerçekleştirdiği kampanyalar son dönemlerde yatırımcıların büyük ilgisini çekmiş durumda.

Sektörün önde gelen bankaları arasında yer alan Garanti, TEB ve Yapı Kredi müşterilerine sunduğu vadeli mevduat hesapları ile yüksek kazanç sağlamayı hedefliyor. İşte bu bankaların sunduğu vadeli hesapların özellikleri ve sunduğu avantajlar.

Garanti Vadeli Hesap Özellikleri

Yaptığınız birikimleri Garanti Bankası güvencesi ile mevduat hesabına yatırarak yüksek oranda faiz kazanabilir esnek hesap özelliği sayesinde paranızın istediğiniz kadarını çekebilir ve işlem yapabilirsiniz. %18,25’den başlayan faiz oranları ile Garanti vadeli hesabı tüm para birimleri ile açmanız da mümkün. Yukarıda belirtilen faiz oranı İnternet üzerinden açılan hesaplar için geçerli olup ayrıntılı bilgiyi Garanti Bankası E Vadeli Hesap linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Ekonomi

Yorumlar (0) Yorum Yap

/